Dejotāja Kurusova šķīrusies no mīļotā

0 Komentāru
Dejotāja Kurusova šķīrusies no mīļotā
Foto: LETA

TV šova Dejo ar zvaigzni pirmās sezonas uzvarētāja, deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova (29) pārtraukusi teju piecus gadus ilgušās attiecības ar skaņotāju Oskari Ostrovski un atgriezusies vecāku azotē, raksta žurnāls Kas Jauns.

”Ir teiciens: ja tevi nemīl – neprasi, lai tevi iemīl; ja tev netic – neattaisnojies; ja tevi nenovērtē – neko nevienam nepierādi. Visiem un ikvienam jaunajā gadā novēlu neprasīt, lai kāds jūs iemīl, jo vienmēr ir cilvēks, kas to darīs pēc savas vēlēšanās. Nevienam nevajag attaisnoties un nevienam nevajag neko pierādīt! Dzīve ir skaista, cilvēki ir labi, un katra diena jānodzīvo tā, it kā tā būtu pēdējā! Tas ir tas, kas man uz sirds, un tas, ko man gribējās pateikt,” sagaidot 2015. gadu, žurnāla Kas Jauns lasītājiem novēl Aleksandra Kurusova, kurai jaunais gads pienācis no attiecībām brīvas sievietes statusā. Viņa pirms nepilniem diviem mēnešiem sakravājusi mantas un atgriezusies pie vecākiem.

Aleksandra Kurusova un Oskars Ostrovskis ilgus gadus tika uzskatīts par paraugpāri, kuru attiecības sākušās kā dienesta romāns. 2007. gadā Aleksandra kopā ar dziedātāju Lauri Reiniku triumfēja šovā dejo ar zvaigzni. Turpat netālu bijis arī TV skaņu režisors Oskars. Abu mīlestība augusi burtiski mūsu acu priekšā, jo pāris bieži kopā apmeklēja saviesīgus pasākumus.

Pāra kopīga aizraušanās bijusi arī ceļošana. Divu gadu kopābūšanu pāris nosvinēja, apmeklējot Krētas salu. ”Krēta tiek uzskatīta par mīlestības salu, bet Santorini – par vienu no romantiskākajām vietām pasaulē… Varbūt tieši tāpēc izvēlējāmies lidot uz Krētu,” tolaik Kas Jauns klāstīja enerģiskā dejotāja. Gadu vēlāk pāris atpūtās Dominikānas Republikā, kas kļuva par mērķi, ja abiem būtu jādodas kāzu ceļojumā. Diemžēl Aleksandrai un Oskaram iecere neizdevās.

Tagad pēc šķiršanās Aleksandra mierinājumu gūst, ar sparu metoties deju pasniedzējas darbā. Mierinājumu sniedz arī draugi. Jo īpašs prieks esot baudīt dejošanas šovā iepazītā Laura Reinika plecu, ar kura ģimeni Aleksandra nosvinēja Ziemassvētkus, raksta Kas Jauns. Šķiršanos no ilggadējā mīļotā Aleksandra nekomentē.

0 Komentāru