Deividu Getu Rīgā iesildīs Edgar Storm un [Ex] da Bass

0 Komentāru
Deividu Getu Rīgā iesildīs Edgar Storm un [Ex] da Bass
[Ex] da Bass. Publicitātes foto

Pirms Deivida Getas šova 17. oktobrī “Arēnā Rīga”, kā arī par ballīti VIP biļešu īpašniekiem mūziķa menedžments un ierakstu kompānija atlases kārtībā izvēlējušies dīdžejus Edgar Storm un [Ex] da Bass.

Abi dīdžeji no plkst. 19.00 dalīs savā starpā aptuveni divas stundas – Edgar Storm uzstāsies no sākuma un tad [Ex] da Bass, ziņo “L Tips Agency” pārstāve Maija Tomkalne.

Dīdžejs, producents, kluba pasākumu organizators Edgar Storm karjeru sācis tālajā 1996. gadā. Patlaban ir populārā Rīgas kluba “Studio 69” rezidents un pasākumu direktors. Pirms tam bijis rezidents tādos klubos kā “Groks”, “Pepsi Forum”, “Roxy”, “Red Square” un “Larocca”. Radio “MixFM” vada raidījumu “Studio69 Live”. 2012. gadā DJ Edgar Storm kopā ar DJ Piastro uzvarēja Braiena Kalbertsona un ierakstu kompānijas “Indaba Music” izsludinātajā konkursā par remiksu kompozīcijai “Still Here”. Dīdžeji saņēma arī ierakstu kompānijas “Verve” piedāvājumu izdot savu sacerējumu.

[Ex] da Bass ir viens no mūsdienu latviešu visaktuālākajiem dīdžejiem un producentiem. Karjeru sākot dzimtajās Cēsīs, patlaban [Ex] da Bass ierindojams ne tikai Latvijas, bet Baltijas dīdžeju topa galvgalī. 2010. un 2011. gadā atzīts par Latvijas vadošo dīdžeju. Nu vairāk nekā 10 gadu viņš strādā arī “European Hit Radio”, kur kopš 2006. gada vada raidījumu “Party Service”. Karjeras laikā viņš uzstājies gandrīz visos ievērojamākajos Baltijas klubos, kā arī Somijā, Vācijā, AAE u.c. 2005. gadā [Ex] da Bass pārstāvēja Baltijas valstis lielākajā elektroniskās mūzikas festivālā “Loveparade” Berlīnē. Patlaban [Ex] da Bass piedalās televīzijas realitātes šovā “TV Zvaigzne”.

VIP biļešu īpašnieku labsajūtai no plkst. 19.00 līdz 3.00 naktī (ar pārtraukumu Deivida Getas šova laikā) savas dīdžeja prasmes demonstrēs DJ Nickey Miles, DJ Alvuxa un DJ PYEP.

Pēc Deivida Getas uzstāšanās visi pārējie interesenti aicināti uz oficiālo pēcšova ballīti klubā “Larocca”, Brīvības ielā 96, kurā turpināsies līksmība un dejas līdz pat 6.00 rītā.

Biļetes uz Deivida Getas šovu vēl pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un bilesuserviss.lv.

0 Komentāru