Deivids Duhovnijs labprāt atgrieztos X-failos

Komentāri
Deivids Duhovnijs labprāt atgrieztos X-failos
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu aktieris Deivids Duhovnijs apstiprinājis, ka labprāt atgrieztos zinātniskās fantastikas seriālā The X Files (X-faili. Slepenās lietas), taču ne uz pilnu sezonu.

Kulta seriāls deviņu sezonu garumā tika raidīts telekanālā Fox no 1993. līdz 2002. gadam.

Kā jau ziņots, pagājušonedēļ atklātībā nonāca ziņas, ka notiekot “diskusijas” par seriāla atjaunošanu. Ja tiktu uzņemta jauna sezona, tajā galvenās lomas spēlētu Duhovnijs un aktrise Džiliana Andersone, kā arī oriģinālā seriāla autors Kriss Kārters.

Duhovnijs atklājis, ka būtu “vairāk nekā priecīgs atkal strādāt ar Džilianu un Krisu”. “Pieņemu, ka tas drīzāk notiks agrāk nekā vēlāk,” viņš teica intervijā laikrakstam USA Today.

“Jāskatās, kāds būs seriāla formāts un apjoms,” piebilda Duhovnijs. “Es nevarētu un negribētu filmēties pilnu sezonu. Tam vajadzētu būt īsākam formātam. Mēs visi esam veci, un mums nepietiek spēka pilnai sezonai.”

Šomēnes Andersone norādīja, ka būtu “sasodīti laimīga”, ja X-faili atgrieztos uz televīzijas ekrāniem. Viņa aicināja fanus tvītot par to, lai Fox būtu lielāka motivācija atjaunot populāro seriālu.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl