De Niro jaunajā filmā atveido nenokausējamu pensionāru

Komentāri

Ņujorkā pirmizrādi piedzīvojusi komēdija Praktikants (The Intern), kurā galvenās lomas atveido ”oskarotie” aktieri Roberts de Niro un Anna Hetaveja. Pavisam drīz filma būs redzama arī Latvijas kinoteātros.

Uz filmas Praktikants pirmizrādi bija ieradusies zvaigžņu plejāde. Gan galveno lomu atveidotāji aktieri Roberts de Niro un Anna Hetaveja, gan dažādas slavenības, tostarp mūziķi Meraija Kerija un Stings.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmā de Niro spēlētais varonis Bens Vitakers ir 70 gadus vecs atraitnis, kurš sapratis, ka pensijas laiks nebūt nav tik rožains, kā stāsta. Tādēļ nešauboties viņš izmanto izdevību atgriezties darba dzīvē. Solīdais kungs kļūst par vecāko praktikantu tīmekļa modes vietnē, kuru dibinājusi un vada jauna un enerģiska sieviete Džūlsa Ostina, ko atveido Anna Hetaveja.

“Jo vairāk viņu iepazinu, jo vairāk iemīlēju,” raksturojot savu varoni, saka Hetaveja.

Filmas režisore un scenārija autore Nensija Mejersa vēlas, lai filma Praktikants kliedētu virkni nepareizu priekšstatu par vecāko paaudzi darba tirgū.

Latvijas kinoteātros filmu sāks rādīt piektdien, 25. septembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl