Dāvids komentārus internetā raksta dzērumā

Komentāri
Dāvids komentārus internetā raksta dzērumā
Modes mākslinieks Dāvids. Foto: LETA

Modes mākslinieks Dāvids allaž izcēlies ar asu mēli, nesaudzīgi vērtējot gan norises savā profesijā, gan Latvijā un pasaulē. Kādreiz populārā Dāvidšova vadītājs pats TV šovus neskatās, jo ”asiņo” acis.

”Ziņas neskatos. Tās ir tik novecojušas. Aktualitātes uzzinu internetā, izejot cauri ziņu portāliem un tviterim,” intervijā žurnālam Kas Jauns atklāj modes mākslinieks Dāvids, īstajā vārdā Romāns Andrejevs. Viņš neslēpj, ka bieži izlasītais rausta ”aiz pirkstiem” uzrakstīt arī kādu komentāru. ”Jā, es tiešām komentēju. To daru ar savu īsto vārdu, necenšos slēpties ar pseidonīmu. Esmu diezgan indīgs. Lielākoties komentēju “feisbukā”. Kad vakaros iedzeru kādu kokteilīti, savos izteikumos kļūstu frivols. Tāpēc no rīta izeju visam cauri un šo to izdzēšu!” smejot atklāj modes mākslinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dāvids aktīvi seko līdzi arī politiskajai situācijai valstī un varasvīru lēmumiem. ”Par šīm tēmām savas domas izsaku, lasot komentārus un liekot plusiņus un mīnusiņus. Vispār ceru, ka Drošības policija lasa šos komentārus. Tur ir tāda naida kurināšana! Tāpat šokē, cik ietekmējama un vadāma ir mūsu sabiedrība. Bieži vien acīs krīt, cik liela daļa ir neizglītota,” stāsta Dāvids. Īpaši modes mākslinieku satrauc naida kurināšana starp latviešiem un krieviem. ”Starp citu, “feisbukā” vairākus savus paziņas – gan no Maskavas, gan vietējos – esmu izdzēsis no sava kontaktu loka un nobloķējis atšķirīgo politisko uzskatu dēļ. Esmu absolūts Latvijas patriots,” norāda modes mākslinieks.

”Man nāk smiekli par daudzajām mākslīgi radītajām slavenībiņām. Ir visādas seksīgās Lee, visādas princeses,” jautāts, kas viņu virtuālajā telpā izklaidē visvairāk, atbild Dāvids. ”Smieklīgi personāži! Piemēram, sevi par dižo erotikas fotogrāfu dēvējošais Sokolovs. Viņš ir traģēdija!”

Būdams kaislīgs dejotājs, Dāvids varētu būt liels TV šova Dejo ar zvaigzni fans, tomēr patiesībā izrādās citādāka. ”Pirmo raidījumu gaidīju. Noskatījos. Man nervi bija čupā un ”asiņoja” acis,” neslēpj Dāvids.

Arī šobrīd populārā dziedātāja Dona uzvedība nav Dāvidam pa prātam. ”Pazīstu Donu sen. Tāds iespaids radies, ka viņš ir jauks, foršs cilvēks, tomēr kaut kādā ziņā – tukšs, vēss, varbūt pat augstprātīgs. Tāpat kā daudzi citi cilvēki, kas tā sauktajos garīgajos meklējumos braukuši uz Indiju vai vēl kaut kur. Šķiet, ka kaut kādas skrūves viņos sabirst. Pat pēc acīm izskatās, ka šie cilvēki ir kaut kur citā, savā pasaulītē. Komunicējot nez kāpēc tas nav patīkami,” žurnālam Kas Jauns klāsta Dāvids.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl