Komentāri
”Daugavas koncertzāle” otro sezonu noslēgs ar ”Latvian Blues Band” koncertu
Publicitātes foto

”Daugavas koncertzāle” otro gadu pašā Rīgas sirdī – 11.novembra krastmalā 17 – vasaras sezonā piedāvā labāko latviešu mūziķu koncertus. 5. septembrī koncertzāles otro koncertu sezonu noslēgs ”Latvian Blues Band” ar koncertprogrammu “Nothin’, but the blues”.

Šovasar ”Daugavas koncertzālē” uz skatuves kāpa Igo, Linda Leen, Aija Andrejeva, Intars Busulis, Jānis Stībelis, grupas ”Pērkons”, ”Menuets”, ”Otra puse”, ”bet bet”, ”Big Al & The Jokers”, ”Latvian Blues Band”, kā arī talantu TV konkursa ”X Factor” 9. sezonas uzvarētājs Džeimss Atrūrs (James Arthur). Koncertzālē norisinājās arī festivāla ”Rīgas Ritmi” koncerti, kuros uzstājās ”Dobrek Bistro”, ”Albare”, ”Smooth Band” kopā ar Diānu Pīrāgs, Reičela Klaudio (Rachel Claudio).

Latvijā un Eiropā viena no labākajām blūza grupām ”Latvian Blues Band” koncertprogrammā “Nothin’, but the blues” piedāvās zināmus, publikas iemīļotus oriģinālskaņdarbus, kā arī jaunas, līdz šim neatskaņotas kompozīcijas grupas no gaidāmā albuma.

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19:00. Biļetes pieejamas ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl