Daudz laimes dzimšanas dienā, Baiba!

4 komentāri
Daudz laimes dzimšanas dienā, Baiba!
Foto: Star FM un TV3 publicitātes foto, LETA, F64

Šodien, 21. februārī, dzimšanas dienu svin radio Star FM balss, TV šovu un pasākumu vadītāja un vienkārši kolosāls cilvēks Baiba Sipeniece-Gavare. 

Baibai Sipeniecei-Gavarei šodien aprit 46 gadi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāla Skaties.lv kolektīvs jubilārei novēl pārsteigumu, kas rada prieku; prieku, kas rada iedvesmu; iedvesmu, kas iepriecina draugus; draugus, kas sagādā pārsteigumus!

Cits šodienas jubilārs – aktieris Kristaps Rasims – Baibai novēl būt tikpat kolosālai arī turpmāk. ”Es jau zināju, ka viņai ir dzimšanas diena šajā datumā. Katrreiz, kad es saistībā ar viņu kaut ko lasu vai dzirdu, es kārtējo reizi saprotu, cik viņa ir kolosāla – objektīvi, bez jebkādas jēgas pielīst vai ko tamlīdzīgu. Mums ar viņu ir bijušas un es gribētu vēl daudzas sadarbības. Mans rīts ar vienas Baibas balsi sākas un ar otras Baibas balsi turpinās. Lai viņa ir tik kolosāla arī turpmāk, un visa pasaules pavelkas viņai līdzi, ko jau tagad dara, un izrietošās sekas – pasaule kļūs kolosālāka! Viņa ir superīga, un viņai sirds novēlo vislabāko!” jubilārei vēlējumu dzimšanas dienā sūta Kristaps Rasims.

Foto: Baiba tagad un agrāk

Humoru mīlošā un atraktīvā Baiba TV prožektoru gaismā pirmo reizi nonāca pirms vairāk nekā 10 gadiem. TV karjeras laikā piedalījusies vairākos humora šovos, tai skaitā Lielais Brīnumzemes šovs un Ādamsoni. 2005. gadā atveidojusi vienu no galvenajām lomām komēdijā Es mīlu jūsu meitu. Vadījusi vairākus TV raidījumus, tostarp TV3 šovus Dziesmu duelis, Dullais desmitnieks, Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņa, Dejo nost, Saimnieks meklē sievu un Sanāciet, sadziediet!. Šobrīd ik pirmdienu viņa vada drosmīgo precību šovu Kāzu gūstā. Vairākkārt kopā ar citu TV seju – Valteru Krauzi – vadījusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas ceremoniju.

Baiba Sipeniece-Gavare ir precējusies ar uzņēmēju Gati Gavaru. Abi audzina divas meitas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl