Darbā dienu un nakti! Latvijas galvenais ballīšu meistars atklāj, kā ”uzlādē baterijas”

4 komentāri
Darbā dienu un nakti! Latvijas galvenais ballīšu meistars atklāj, kā ”uzlādē baterijas”
Foto no privātā arhīva

Viena no izklaides industrijas ēnas pusēm ir apziņa, ka, kamēr citi atpūšas, kādam ir jāstrādā. Sarunā ar portālu Skaties.lv to akcentē arī pašu mājās populārais un pieredzējušais dīdžejs Mareks Dainis jeb [Ex] da Bass un atklāj, kā atjauno spēkus un sevi uztur formā daudzo pienākumu jūrā.

32 gadus vecais dīdžejs, autosportists, sacensību komentētājs Mareks Dainis par piesātinājumu dzīvē nesūdzas. Vai katru nedēļu viņu var manīt vadot diskotēku kādā no ”ballīšu zvēru” iecienītajām izklaides vietām. Ja ne tur, tad pie auto stūres kārtējās sacīkstēs.

”Pēc trakas nedēļas nogales nereti atļaujos paņemt brīvu pirmdienu. Vispirms mēģinu kārtīgi izgulēties. Tas palīdz ”uzlādēt baterijas”. Tāpat cenšos pēc iespējas vairāk būt pie dabas, jo viens no maniem hobijiem ir makšķerēšana.

Izvēdināt galvu palīdz arī darbs boksos, kur kopā ar savu mehāniķu komandu darbojamies ap autokrosa mašīnām. Un reizi gadā cenšos aizbraukt atpūsties uz siltajām zemēm,” stāsta Mareks.

Pērnā gada rudenī kopā ar mammu un māsu viņš devies ceļojumā uz Turciju.

Foto: Mareks Dainis darbā un atpūtā

”Kā zināms, esmu ne tikai dīdžejs, bet arī autosportists, sacensību komentētājs, darbojos radio, organizēju pasākumus. Lai to visu spētu apvienot, lietoju arī dažādus enerģiju atjaunojošus vitamīnus,” noslēpumu, kas ļauj viņam būt tik vīrišķīgi rosīgam, atklāj Mareks.

Lai sevi uzturētu formā, enerģiskais vīrietis īpaši vērīgs ir arī pret ēšanu.

”Cenšos ēst kvalitatīvu un veselīgu pārtiku un vismaz divas reizes dienā. Parasti tās ir brokastis, kas manā gadījumā ir vēlās – ap vieniem dienā, un vakariņas – ap septiņiem vakarā. Kādam tas liksies nepareizi, bet manam organismam tas tīri labi patīk,” viņš stāsta.

Mareks neslēpj, ka labprāt gribētu biežāk apmeklēt sporta zāli, bet diennaktī esot par maz stundu, lai visu paspētu.

Skaļāko ballīšu tūre šonedēļ piestās Liepājā

Darbam naktīs ir arī ēnas puses, taču Mareks atklāj, kas viņu jau gadiem notur šovbiznesā.

”Kārtējai ballītei mani iedvesmo apziņa, ka atkal varēšu izklaidēt cilvēkus, caur mūziku dāvāt viņiem prieku, jo daru to no sirds un ar maksimālu atdevi.

Es mīlu savu darbu. Kā man reiz teica mans radio boss Uģis Polis, esmu īstajā laikā un vietā, un daru to, kas man vislabāk sanāk,” teic Mareks Dainis.

4 komentāri