Dāņu rokgrupa Get Your Gun uzstāsies Rīgā

Komentāri
Dāņu rokgrupa Get Your Gun uzstāsies Rīgā
Get Your Gun. Publicitātes foto

Piektdien, 24. oktobrī, klubā Melnā piektdiena eksperimentālās rokmūzikas koncertā uzstāsies dāņu grupa Get Your Gun, dalot skatuvi ar pašmāju grupām Elkupe un Omerta.

Dāņus Get Your Gun latviešu klausītāji pirmo reizi varēja dzirdēt šovasar Positivus festivālā. Tagad grupa atgriežas Latvijā rudens Eiropas turnejas ietvaros. Tās laikā grupa jau paguvusi uzstāties Nīderlandē, Austrijā, Francijā, Beļģijā un Somijā. Līdz gada beigām vēl priekšā koncerti Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā un Vācijā, kā arī atkārtotas vizītes Francijā un Beļģijā.

Šopavasar Get Your Gun izdeva debijas albumu The Worrying Kind, pamanāmi piesakot sevi ne vien Dānijā, bet arī Francijā, Vācijā, Baltijas valstīs un citviet Eiropā. Grupas mūzikā saklausāmi folkmūzikai raksturīgie stāsti, kas tiek izpildīti ar grunge stilam raksturīgu ekspresiju. Dziesmu tēmas ir eksistenciālas, galvenokārt stāstot par cilvēka iekšējo pasauli.

Pašmāju rokmūzikas kolektīvs Elkupe 2013. gadā izdeva albumu Uzaust. Elkupes lēnā, skaudrā mūzika mijas ar Knuta Skujenieka, Edvīna Raupa un Andra Habermaņa tekstiem, pirmatnīgu video ainavu pavadījumā dodot katram iespēju pabūt savas Upes krastos vai brīdi ļauties dzelmes biedējošām skavām.

Instrumentālā roka trio Omerta izpilda melodisku, bet kontrastiem bagātu mūziku. 2013. gadā ansamblis ir ieguvis gan stabilu klausītāju auditoriju, gan portāla alternative.lv balvu par straujāko izaugsmi. Šogad grupa paguvusi spēlēt arī ārpus valsts robežām – Lietuvas festivālā Devilstone, un, domājams, līdz šā gada nogalei izdos savu debijas albumu.

Koncerta sākums 24. oktobrī klubā Melnā piektdiena, Brīvības ielā 193c, plkst. 20.00. Ieejas maksa – 5 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl