Dāņu rokgrupa Get Your Gun uzstāsies Rīgā

0 Komentāru
Dāņu rokgrupa Get Your Gun uzstāsies Rīgā
Get Your Gun. Publicitātes foto

Piektdien, 24. oktobrī, klubā Melnā piektdiena eksperimentālās rokmūzikas koncertā uzstāsies dāņu grupa Get Your Gun, dalot skatuvi ar pašmāju grupām Elkupe un Omerta.

Dāņus Get Your Gun latviešu klausītāji pirmo reizi varēja dzirdēt šovasar Positivus festivālā. Tagad grupa atgriežas Latvijā rudens Eiropas turnejas ietvaros. Tās laikā grupa jau paguvusi uzstāties Nīderlandē, Austrijā, Francijā, Beļģijā un Somijā. Līdz gada beigām vēl priekšā koncerti Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā un Vācijā, kā arī atkārtotas vizītes Francijā un Beļģijā.

Šopavasar Get Your Gun izdeva debijas albumu The Worrying Kind, pamanāmi piesakot sevi ne vien Dānijā, bet arī Francijā, Vācijā, Baltijas valstīs un citviet Eiropā. Grupas mūzikā saklausāmi folkmūzikai raksturīgie stāsti, kas tiek izpildīti ar grunge stilam raksturīgu ekspresiju. Dziesmu tēmas ir eksistenciālas, galvenokārt stāstot par cilvēka iekšējo pasauli.

Pašmāju rokmūzikas kolektīvs Elkupe 2013. gadā izdeva albumu Uzaust. Elkupes lēnā, skaudrā mūzika mijas ar Knuta Skujenieka, Edvīna Raupa un Andra Habermaņa tekstiem, pirmatnīgu video ainavu pavadījumā dodot katram iespēju pabūt savas Upes krastos vai brīdi ļauties dzelmes biedējošām skavām.

Instrumentālā roka trio Omerta izpilda melodisku, bet kontrastiem bagātu mūziku. 2013. gadā ansamblis ir ieguvis gan stabilu klausītāju auditoriju, gan portāla alternative.lv balvu par straujāko izaugsmi. Šogad grupa paguvusi spēlēt arī ārpus valsts robežām – Lietuvas festivālā Devilstone, un, domājams, līdz šā gada nogalei izdos savu debijas albumu.

Koncerta sākums 24. oktobrī klubā Melnā piektdiena, Brīvības ielā 193c, plkst. 20.00. Ieejas maksa – 5 eiro.

0 Komentāru