Daniels Kreigs pieļauj, ka varētu atgriezties Bonda lomā

Pievienot komentāru
Daniels Kreigs pieļauj, ka varētu atgriezties Bonda lomā
AFP

Pavisam nesen pasaules medijus pāršalca ziņa, ka britu aktieris Daniels Kreigs nolēmis mest mieru Bonda filmām, tomēr Kreiga kā aģenta 007 faniem nupat ir uzausis cerību stars – aktieris pieļāvis iespēju, ka varētu atgriezties Džeimsa Bonda filmu franšīzē.

“Spēlēt Bondu – tas ir labākais darbs pasaulē. Nav cita darba ar tādiem pienākumiem kā filmēšanās Bonda filmā,” aizvadītās nedēļas nogalē žurnāla New Yorker festivālā atzina Kreigs, piebilstot, ka viņam šis darbs sagādā milzu gandarījumu un, ja viņš tā jutīsies arī turpmāk, atgriešanās Bonda lomā ir pavisam iespējama.

Neilgi pēc pēdējā bondiādes turpinājuma iznākšanas 48 gadus vecais aktieris paziņoja, ka “labāk pārgrieztu vēnas”, nekā filmētos jaunā Bonda sērijā. Kreiga izteikumi rosināja minējumus par to, kurš aktieris varētu stāties viņa vietā. Patlaban par ticamākajiem kandidātiem uzskata Idrisu Elbu, Tomu Hidlstonu un Džeimsu Nortonu.

Savukārt Bonda sērijas producents Kallums Makdugals nesen raidorganizācijai BBC atklāja, ka Kreigs joprojām ir filmu veidotāju pirmā izvēle.

Foto: Daniels Kreigs

Lasi vēl