Komentāri
Čivinātāji gānās par Eirovīziju, iesaistās arī sabiedrībā zināmas personas
Foto: F64

Nav obligāti jāsēž pie televizora, lai gūtu pilnīgu priekšstatu par Eirovīzijas skatuvi. Šeit lieti noder ielūkoties, ko par vienu no valstī apspriestākajiem notikumiem teic čivinātāji. Lūk, spilgtākā “Tviterpērles”!

Svētdienas vakarā savu redzējumu par Eirovīzijas pirmo atlasi vairāk nekā 10 tvītos uzskaitīja dziedātāja Liene Šomase. Savus favorītus un iespaidus par redzēto TV ekrānā atklāja arī citas sabiedrībā zināmas personas – Lauris Reiniks, Marta Kukarane, Juris Millers, Normunds Rutulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, spilgtākie viedokļi par Eirovīzijas nacionālās atlases pirmā pusfināla norisi un rezultātiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Eirovīzijas pirmā atlase un aizkulises

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl