Komentāri
Cienījamo mākslinieci Dimzu-Dimmi bērni Helovīnā apmētā ar jēlām olām
Foto: F64

Gaužām nepatīkama pagājušā nedēļas nogale izvērsusies māksliniecei Diānai Dimzai-Dimmei, kuru bariņš bērnu nolēma izjokot.

”Bēdīgi, ļoti… Pirmo reizi Mārupē piedzīvoju, ka viens desmitgadnieks ar tipisku Helovīna viepļa masku ar savu mazo brālīti vai māsiņu ar ķirbi galvā prasa pie manas mājas durvīm “končas”… Teicu, ka esmu latviete un kristiete, un šādus svētkus nesvinu, bērni atgriezās pēc stundas piezvanīja pie durvīm un iemeta ar jēlu olu, labi ka netrāpīja logā…. Mīļie vecāki, lūdzu…,” aizvadītās nedēļas pārdzīvojumos savā Facebook.com profilā dalās Dimza-Dimme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Domāju, ka upuri ir vecāki, jo palika bez olām,” vēlāk nosmej māksliniece. Bet godīgi, ko tad mēs izvēlamies, vai iedot mošķiem, kropļiem utt. “končas”, vai iemācām bērniem respektēt tos, kas atļaujas nesvinēt šos svētkus… Protams, tā ir arī necienīga izturēšanās pret kaimiņiem, kā arī nezinu, vai trīs četrus gadus veca bērna staigāšana ar brāli tumsā ir ok.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl