Komentāri
Čellu trio Melo-M Vecgada lielkoncertā pirmatskaņos jaunu programmu
Publicitātes foto

Čellu trio Melo-M Vecgada lielkoncertā Rīgas Kongresu namā 26. decembrī klausītājiem piedāvās pašiem pirmajiem noklausīties un noskatīties grupas jaunās oriģinālmūzikas programmas No meža mēs nākam koncertuzveduma, kā arī izbaudīt pašus populārākos grupas skaņdarbus.

Koncertprogrammas No meža mēs nākam pamatā ir Melo-M dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam. Lai gan Melo-M repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm Piafa, M Butterfly, Pīters Pens un 1984, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi.

No meža mēs nākam ir muzikāls stāstījums par mežu, no kura, iespējams, nākusi koksne Melo-M čelliem – cauri gadalaiku maiņām, dabas stihijām un klimata kaprīzēm, skatot meža iemītniekus un notikumus biezoknī līdz mežcirtēja satikšanai un atdzimšanai mūzikas instrumenta veidolā. Visi šie notikumi, sajūtas un noskaņas atbalsosies jaunos un īpaši komponētos skaņdarbos trīs čellistu izpildījumā.

”Jau daudzus gadus līdztekus pazīstamu skaņdarbu versijām trīs čellu sastāvam koncertos esam spēlējuši savas oriģinālkompozīcijas, un ļoti bieži gan pašu mājās, gan koncertceļojumos ārzemēs klausītāji mūs ir mudinājuši atskaņot vēl vairāk oriģinālmūzikas. Tagad tas brīdis ir pienācis, un varam ar prieku paziņot, ka aptuveni pusi koncerta aizņems pilnīgi jauna pašu radīta mūzika. Ceram, ka tas būs patīkams pārsteigums visiem mūsu draugiem,” jauno mūzikas programmu piesaka Melo-M čellisti.

Līdztekus jaunās programmas atskaņojumam koncertā skanēs arī paši populārākie Melo-M skaņdarbi, kas gadu gaitā valdzinājuši klausītājus ne vien Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām.

Koncertā muzicēs Melo-M čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī pieredzes bagātais sitaminstrumentālists Miķelis Vīte, kura dinamiskā bungu spēle un skatuves pieredze, muzicējot kopā ar daudziem pazīstamākajiem Latvijas mūziķiem, jūtami papildinās jaunās programmas kopskaņu.

Biļetes uz čellu trio Melo-M Vecgada lielkoncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Koncerts Rīgas Kongresu namā notiks 26. decembrī plkst. 19.00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl