Čārlijs Šīns tomēr neprecēsies

Komentāri
Čārlijs Šīns tomēr neprecēsies
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu aktieris Čārlijs Šīns (Charlie Sheen) tomēr nemīs gredzenus ar bijušo pornozvaigzni Bretu Rosi (Breta Rossi), tikai dažas nedēļas pirms plānotajām kāzām atsaucot saderināšanos, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

49 gadus vecais aktieris 25 gadus veco filmu zvaigzni Rosi, īstajā vārdā Skotīni Rosu (Scottine Ross) bildināja februārī. Pāris plānoja apprecēties novembrī, taču nu nolēmuši pārtraukt attiecības.

“Ar Skotiju kopīgi aizvadījām fantastisku gadu, apceļojot pasauli un darot daudzas jaunas lietas. Viņa ir lieliska sieviete, taču esam abpusēji izlēmuši doties atšķirīgos virzienos un nepavadīt atlikušo dzīvi kopā,” sacīja Šīns.

Aktieris lēmumu pamato ar domu, ka pašlaik ir vairāk nepieciešams saviem bērniem. “Es joprojām izjūtu lielu maigumu pret Skotiju un vēlu viņai visu to labāko,” akcentā aktieris.

Līdz šim Šīns bijis trīs reizes precējies. Ar pēdējo sievu Brūku Milleri (Brooke Mueller) viņš izšķīrās 2011. gadā. No iepriekšējām attiecībām Šīnam ir pieci bērni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl