Būtisks pavērsiens UgunsGrēka Mildiņas atveidotājas dzīvē

Komentāri

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks aktrise Ilze Vazdika bijīgi iesoļojusi digitālajā laikmetā.

Ilze Vazdika, kas skatītāju iemīļotajā seriālā jau 11 gadus atveido Mildu, atzīst, ka novecojusi cilvēku acu priekšā. ”Desmit gadi ir liels laiks cilvēka dzīvē,” saka aktrise. Nu viņa par spīti saviem gadiem apņēmusies apgūt datorlietošanas prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas ziņas Dailes teātra aktrise Ilze Vazdika uzzina no radio, bet par jaunumiem pasaulē – skatoties televizoru. Lai varētu brīvos brīžos iepazīties ar aktualitātēm internetā, nesen pieteikusies teātra ļaudīm rīkotajos datorzinību kursos, bet tieši viņas grupa izjukusi. ”Protams, neērti, vajadzētu iet laikam līdzi. Rādīja taču, ka vecie cilvēki, visi apmierināti, visi māk… Es taču neesmu galīgi stulba,” sevi vērtē aktrise.

Datora ieslēgšanas poga, skārienjūtīgais paliktnis, interneta ikona ar tehnoloģiju eksperta Kristapa Skuteļa palīdzību īsā mirklī ir Ilzei kabatā. Viņa veikli atrod arī sporta ziņas, kā arī kultūras jaunumus un padomus mājas sakopšanai. Vēlāk izrādās, ka dators pie Ilzes atceļojis uz palikšanu. Viņai jau ir plāni vasarai.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl