Komentāri
Būtiski pieaugušas bukmeikeru likmes, ka Justs uzvarēs Eirovīzijas atlasē
Foto: F64

Par Eirovīzijas atlases iznākumu ir spraigas diskusijas un minējumi, tomēr Triobet bukmeikeri uzskata, ka diskusijas ir liekas un uz Eirovīziju dosies Justs Sirmais. Viņa uzvarai piešķirot pārliecinošu 83% iespējamību. Pirms nedēļas viņa iespējamība tika novērtēta ar 49% varbūtību.

Eirovīzijas finālā piedalīsies Marta Ritova, duets MyRadiantU, grupa Catalepsia un Justs Sirmais. Diskusijas par konkursa iespējamo uzvarētāju izskan katru dienu un pat parādījušās teorijas, ka uzvarētājs esot bijis norunāts jau konkursa sākuma… Lai gan šobrīd balsojuma absolūtais favorīts ir tieši Justs, bukmeikeri norāda, ka šī iespējamība ir viegli ietekmējama, jo kopumā balsojumā nav iesaistījusies liela iedzīvotāju daļa un, aktīvāk balsojot, ir iespēja, ka rezultāts var mainīties. Kā mediju vidē ziņojuši Eirovīzijas atlases organizatori, pusfināla laikā vislielāko balsu daudzumu saņēmis Justs Sirmais, aptuveni 5000 balsu. Tas norāda, ka tikai neliela daļa Latvijas iedzīvotāju ir iesaistījušies šā brīža balsojumā.

Bukmeikeri domā, ka grupai Catalepsia ir 7% iespējamība, MyRadiantU ir 6% iespējamība, savukārt Martai Ritovai ir 4% iespējamība uzvarēt šovā un pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā maijā Zviedrijā.

Kurš Latviju pārstāvēs Eirovīzijā, lems skatītāju balsojuma vērtējums 28. februārī.

Foto

Lasi vēl