Busulis aicina pievienoties ielu muzikantu pulkam

Komentāri

”Ja esi talantīgs mūziķis, dziedi vai dejo, piesakies un esi viens no tiem, kas ieskandinās pilsētu svētkos – Ielu Mūzikas Dienā 15. augustā,” aicina mūziķis Intars Busulis. Šogad Ielu Mūzikas Diena (IMD) notiks jau piekto reizi.

15. augustā no plkst. 12:00 līdz 20:00 Rīgas centra ielas un skvēri pārvērtīsies par koncerta skatuvi, iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus ar oriģināliem un neaizmirstamiem muzikāliem priekšnesumiem profesionālu, populāru un amatieru mūziķu izpildījumā. Līdz šim IMD pulcējusi vairāk nekā 300 dalībnieku no Latvijas, Vācijas, Nīderlandes, Čehijas, Lietuvas un citām valstīm. Sagaidāms, ka šogad aktivitāte būs vēl lielāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajās pieteikšanās dienās dalību šā gada IMD apstiprinājuši vairāki mūziķi no Latvijas un viesi no Lietuvas. Rīgas ielas ieskandinās “loopotājs” Gints Cālītis, kurš ikdienā spēlē arī taustiņus grupā Linga, bet ar perkusijām izklaidēs Dzintars Vīksna, aicinot arī skatītājus iesaistīties un kopīgi radīt dažādu ritmu priekšnesumus. Par vienu no lielākajiem pārsteigumiem varētu kļūt Lietuvas post punk grupa Condor Awenue, kas pavasarī izdevusi debijas albumu, uzstājusies uz Viļņas Ielu Mūzikas Dienas galvenās skatuves, un ir gatava parādīt labāko sniegumu arī Rīgā.

Lai krāšņotu Rīgas ielas ar muzikāliem priekšnesumiem, IMD aicina piedalīties ikvienu: neatkarīgi no nacionalitātes, vecuma un muzikālās izglītības. Dalību IMD var pieteikt elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu līdz 1. augustam mājaslapā ielumuzika.lv.

Ielu Mūzikas Diena ir brīdis, kas pienāk vienreiz gadā. Šajā dienā ikviens, kurš sevī jūt mūzikas brīvdomīgo elpu, tiek aicināts doties ielās – uzspēlēt, uzdziedāt, pārsteigt līdzcilvēkus un piepildīt Rīgu ar ritmiem, balsīm un skaņām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl