Bulis uz skatuves ar nazi sadur pats sevi

0 Komentāru
Bulis uz skatuves ar nazi sadur pats sevi
Foto: Ieva Lūka, LETA

Nav noslēpums, ka aktiera arodam tāpat kā rozei piemīt gan smarža, gan ērkšķi. Par vienu no bīstamākajām epizodēm aktiera darbā vērtējama traumu gūšana. Aktierim Andrim Bulim reiz nav paveicies epizodē ar nazi.

Vēl aizvien populārās monoizrādes Face Book. Post Scriptum laikā aktieris Andris Bulis pamanījies pats sevi sadurt. Toreiz žurnālam Kas Jauns aktieris klāstīja, ka šai izrādei paņēmienu ar nazi izdomājis pats, līdz ar to iegūtā trauma ir paša vaina. ”Viss noritēja kā parasti, līdz brīdim, kad piecpadsmit minūtes pirms izrādes beigām man vajadzēja veikt dūrienus sev pakrūtē,” stāsta Bulis. Iepriekšējās izrādēs to bija darījis jau vismaz sešdesmit reižu, bet šajā reizē viss notika citādi – ar nazi trāpījis uz uzvalka pogas, tāpēc nazis paslīdējis un iedūries vēderā. Traumas dēļ izrāde netika pārtraukta, bet uzreiz pēc noiešanas no skatuves aktieris devies uz traumpunktu, kur brūce aizšūta.

Karjeras laikā Bulis iedzīvojies arī citās traumās – lauztos kāju pirktos un šūtās šuvēs. ”Vienā no Pūt, vējiņi! Izrādēm uzkritu un māla bļodiņas, kā rezultātā vēl šobaltdien manu roku klāj rētas no iespaidīgajām šuvēm. Tā bijusi reize, kad ar kolēģi Mārtiņu Eglienu Gaiļezera mikroķirurģijas nodaļā ieradies tieši no izrādes – tautastērpos. ”Mārtiņš mani stutēja, un es – ar asinīm noplūdušu roku, tautastērpā, garos zābakos – gaidīju mediķu palīdzību,” atceras Bulis. Savulaik izrādē Ilgu tramvajs, kur Buļa skatuves partnere bija Ilze Ķuzule-Skrastiņa, ceļoties strauji no galda, atsitis kāju. Starpbrīdī atklājies, ka lauzti divi kājas pirksti.

0 Komentāru