6 komentāri

Mūziķi Sandi Kiopu lielākā daļa Latvijas iepazina kā skandālistu. Nu jau divus gadus viņš ir pilnībā mainījies, un par pozitīvajām izmaiņām paldies pateikt var viņa mīļotajai Dainai Laukmanei, ar kuru kopā abi nu arī iedziedājuši romanci. Jaukais pāris ieradās Skaties.lv, lai pirmatskaņotu kopdziesmu, nopozētu mīļā pāru sesijā un atklātu arī faniem savu laimīgo attiecību noslēpumu.

Kā Skaties.lv atklāj Kiops, abi viens otru dēvē par ”kukaiņiem”. ”Divi gadi ir nodzīvoti tiešām pa skaisto!” priecājas Kiops, atklājot, ka šajā laikā nav pat paguvuši īsti sastrīdēties. Abu kopā būšanas formula esot gaužām vienkārša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja cilvēki mīl viens otru, tad mīlestība dara savu,” tā Kiops.

Foto: Sandis un viņa Daina īpaši romantiskā sesijā

”Mēs vienkārši mākam to darīt. Mēs mākam darīt tā, ka nav, par ko strīdēties,” piebilst Daina, ”mīlestību nevar izaudzināt, pāraudzināt. Tā kā ir, tā ir labi.”

”Vai nu ir, vai nu nav. Tas ir kā ar riteni iemācīties braukt. Vai nu iemācies un ir, vai arī nekad neiemācies,” par abu mīlu spriež Kiops. Nu viņu attiecības tiek paceltas jaunā līmenī – pāris gatavs kopā kāpt arī uz skatuves.

Video: noskaties interviju un jaunā hita pirmatskaņojumu

TOP komentāri

  • he he
    +1 +1 0

    he he

    Tik resns nobarots. Laikam uz kaušanu. Jau dubultais smakris redzams. Fui, briesmīgi. Sieviete tādā badā, ka grābj ciet jebkuru losbergu. Skumji.
  • žiks
  • zemene

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl