Britus sajūsmina 80. gadu mūzikas estētikā ieturēts šedevrs

Komentāri

Lielbritānijas mūzikas topa virsotnes turpina iekarot britu dīdžejs Marks Ronsons. Viņa dziesma Uptown Funk Apvienotās Karalistes topā pirmo vietu ieņem jau piekto nedēļu.

Britu dīdžeja un producenta Marka Ronsona dziesma Uptown Funk veidota astoņdesmito gadu fankmūzikas stilā, un tajā kā solists piedalās havajiešu dziedātājs Bruno Marss. Lielbritānijas topa virsotnē tā ieņem pirmo vietu jau piekto nedēļu, bet internetā dziesma noklausīta vairāk nekā 118 miljonus reižu.

Otrajā vietā Apvienotās Karalistes topā ierindojusies Filipa Džordža dziesma Wish You Were Mine, bet īru mūziķa Hozier skaņdarbs Take Me to Church pakāpies par divām vietām un šobrīd ir trešā populārākā dziesma Lielbritānijā. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojušās Olija Mursa un dziedātāja Eda Šīrana dziesmas. Jaunais un talantīgais britu dziesminieks Eds Šīrans ar savu talantu mūzikas mīļotājus plāno pārsteigt arī koncertā Rīgā. Viņa uzstāšanās Arēnā Rīga gaidāma 16. februārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl