Komentāri

Hita Nobody To Love autori, britu deju mūzikas projekts Sigma 30. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium, informē koncertaģentūra FBI.

Mūziķu kontā ir pasaulslavenais singls Nobody to Love, kas Lielbritānijas singlu topā sasniedza pirmo pozīciju. Kanjes Vesta (Kanye West) dziesmas Bound 2 pārstrādātā versija panākumos krietni pārspēja oriģinālu. Nobody to Love kļuva arī par vienu no šā gada pirktākajiem ierakstiem Apvienotajā Karalistē.

Arī dueta jaunākais singls Changing, kurā dzirdams britu dziedātājas Palomas Feitas (Paloma Faith) vokāls, šobrīd nu jau vairākas nedēļas pēc kārtas saglabā pirmo vietu Lielbritānijas deju mūzikas topā.

Apvienības dalībnieki Kamerons Edvardss (Cameron Edwards) un Džo Lenzijs (Joe Lenzie) ir gandarīti par panākumiem: “Ir patīkami, ka mūsdienās popularitāti iemanto arī mūzika, kurai nav spēcīgas aizmugures. Esam dzirdējuši, ka drum and bass ir mirstošs mūzikas žanrs, tomēr praksē notiek pretējais – topos ar šā žanra dziesmām pabijuši tādi mākslinieki kā Wilkinson, Chase And Status un Sub Focus. Ja ar savām dziesmām spējam ieņemt pirmo vietu Lielbritānijā, apsteidzot neskaitāmas komerciālas popmūzikas dziesmas, ar to viss ir pateikts!”

Biļetes uz koncertu jau pieejamas tirdzniecībā ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Pirmo 300 biļešu cena ir 25 eiro, pēc tam tās maksās 29 eiro.

Lasi vēl