Bridžita Bardo klusi nosvin 80. dzimšanas dienu

Pievienot komentāru
Bridžita Bardo klusi nosvin 80. dzimšanas dienu
Foto: AFP/ Scanpix

Franču kinozvaigzne Bridžita Bardo svētdien savās mājās Franču Rivjērā tuvāko draugu lokā nosvinēja 80. dzimšanas dienu, vēsta ziņu aģentūra AFP.

Jubilejā 50. gadu sekssimbols “negribēja neko”, pastāstīja žurnālists un aktrises tuvs draugs Anrī Žans Servā (Henry-Jean Servat).

Bijusī filmu zvaigzne intervijā radiostacijai “Europe 1” atklāja, ka negribot dāvanas. Tā vietā viņa lūdza faniem tā “doties uz tuvāko dzīvnieku patversmi un kļūt par saimnieku kaķim vai sunim”, kā arī “ēst mazāk gaļu”.

Taču aktrises talanta cienītāji tik un tā atstāja aptuveni 250 ziedu pušķus pie Bardo mājas Sentropēzā, pastāstīja Servā.

Nelielajās dzimšanas dienas svinībās bija aicināti daži Bardo dibinātā dzīvnieku fonda pārstāvji, draugi un vīrs Bernārs Dormāls (Bernard d’Ormale).

Vācu modes dizainers Karls Lāgerfelds (Karl Lagerfeld) svētdien leģendārajai aktrisei nosūtīja lielu grozu ar orhidejām un ziedoja “ārkārtīgi lielu” summu Bridžitas Bardo fondam, par ko kino zvaigzne neslēpa sajūsmu tviterī. “Tu esi brīnišķīgs! Tu esi traks! Šī rīta ziedu lavīna, laimes plūdi. Es tevi mīlu,” viņa ierakstīja sociālās saziņas vietnē.

Kopumā Bardo ir filmējusies 48 filmās, piedalījusies vairākos mūzikālos šovos un iedziedājusi 80 dziesmas. 1973. gadā viņa pameta izklaides industriju un kļuva par dzīvnieku tiesību aktīvisti.