Brēka pašmāju skaistuma pasaulē: no “Mis un Misters Latvija” atskaita trīs finālistus

0 Komentāru
Brēka pašmāju skaistuma pasaulē: no “Mis un Misters Latvija” atskaita trīs finālistus
Foto: Ēriks Biters

Mēnesi pēc skaistumkonkursa ”Mis un Misters Latvija 2017” 16 finālistu izziņošanas trīs dalībnieki no konkursantu rindām atskaitīti. Galvenais iemesls – bezatbildīga attieksme pret darbu, skaidro konkursa rīkotāji.

Maija sākumā aģentūra ”Miss and Mr Latvia” paziņoja šā gada konkursa ”Mis un Misters Latvija” 16 finālistus. Tagad kļuvis zināms, ka trīs dalībnieki no konkursantu rindām tomēr atskaitīti.

Aģentūra ”Miss and Mr Latvija” no cīņas par Latvijas skaistākās meitenes un puiša tituliem izslēgusi Diānu Seili, Raiti Kļaviņu un visapspriestāko konkursantu tumsnējo Maiklu Adžiboji.

”Ar finālistiem visu laiku strādā augsta līmeņa profesionāļi – Vsevolods Zeļonijs, Zane Teikmane, ”People Fitness” treneri, Marta Malnača, fotogrāfi, žurnālisti un citi speciālisti. Mēs no paša sākuma lūdzām visus finālistus pret darbu attiekties nopietni.

FOTO: Rīgā aizvadīta Latvijas skaistāko jauniešu atlase

Tā kā fināls notiks Latvijas Nacionālajā teātri, konkursa līmenim jābūt attiecīgi augstam, tāpēc mēs nebijām gatavi finālistu vidū paturēt cilvēkus, kuri nepamatoti kavēja mēģinājumus, bremzējot sagatavošanās procesu, un kuru pieeja visam procesam bija bezatbildīga,” portālam Skaties.lv skaidro aģentūras ”Miss and Mr Latvija” vadītāja Jūlija Djadenko-Muglere.

Tikmēr pēdējā brīdī skaistumkonkursa gatavošanās ”vilcienā” ielēcis 25 gadus vecais Vadims Barišoks.

”Man ir jāuzvar šis tituls tāpēc, ka es esmu tāds – kāds es esmu (īsts). Līdz finālam es biju pilnībā tāds pats: sekoju līdzi savam izskatam, sekoju līdzi savām darbībām un tam, ko runāju cilvēku priekšā, vienmēr centos būt piemērs citiem, arī tad, kad atrodos mājās vai citās vietās, arī tur, kur nav pazīstamo cilvēku.

Es esmu aktīvs, mērķtiecīgs, sportisks, cītīgs un kā citi saka – skaists… Tātad – Misters Latvija,” par sevi konkursa pieteikumā raksta Vadims.

Foto: “Mis un Misters Latvija 2017” finālisti

Jau vēstījām, ka skaistumkonkursa fināls, kad tiks paziņots 2017. gada skaistākais pāris, notiks 3. augustā Latvijas Nacionālajā teātrī.

”Mis Latvija 2017” titula ieguvēja iegūs tiesības pārstāvēt Latviju prestižajā skaistumkonkursā ”Miss World 2017”, kas šogad notiks Ķīnā, savukārt ”Misters Latvija 2017” ieguvējs dosies uz konkursu ”Mr. Manhunt International 2017”, kas arī notiks Āzijā.

0 Komentāru