Breds Pits uzņēmis filmu par 2007. gada finanšu krīzi

0 Komentāru
Breds Pits uzņēmis filmu par 2007. gada finanšu krīzi
Foto: REUTERS/ Scanpix

Holivudas kinozvaigzne Breds Pits ieradies uz savas jaunākās kinofilmas Gadsimta likme (The Big Short) pirmizrādi. Tā stāsta par 2007. gada finanšu krīzi. Viņš filmā uzņēmies ne tikai aktiera, bet arī režisora lomu.

Filma ir Maikla Luisa grāmatas Gadsimta likme – The Big Short: Inside the Doomsday Machine Holivudas adaptācija. Tā stāsta par 2007. gada finanšu krīzi un ir balstīta uz patiesiem stāstiem par četriem cilvēkiem, kuri krīzi paredzēja un to izmantoja, lai iedzīvotos prāvā bagātībā.

Filmā piedalās augstākās klases aktieri – Stīvs Karels, Raiens Goslings, Kristians Beils un pats Brets Pits. Aktieris skaidro, ka tēma, kas filmā ir atspoguļota, ir tieši tāda, kādu viņam patiktu uzvest uz lielajiem ekrāniem. Viņš stāsta, ka joprojām ir dusmīgs par krīzi, ka cilvēki tika izlikti uz ielām un zaudēja savus iekrājumus, turklāt nekas jau nav mainījies – cilvēki joprojām ir alkatīgi, skaidro Pits.

Grāmata, uz kuras pamata filma ir ekranizēta, 28 nedēļas bija pārdotāko grāmatu topā, tādēļ arī filmai var prognozēt labus panākumus.

Pits iepriekš iegādājās tiesības ekranizēt arī Lūisa darbu Moneyball jeb Naudas spēle, ko 2011. gadā pārvērta veiksmīgā filmā.

Kinofilma Gadsimta likme uz kinoekrāniem Latvijā iznāks 2016. gada 29. janvārī.

0 Komentāru