Bovija fani pieskandina mūziķa dzimto pilsētu

Komentāri

Mūziķa Deivida Bovija fani pirmdien daudzviet pasaulē pulcējās, lai godinātu svētdien mūžībā aizgājušās rokzvaigznes piemiņu. Viena no centrālajām vietām bija mūziķa dzimtā Brikstona Londonā.

Deivis Bovijs pēc 18 mēnešu ilgas cīņas ar vēzi mūžībā aizgāja svētdien, 10. janvārī, – divas dienas pēc savas 69. dzimšanas dienas un jaunākā albuma Blackstar nākšanas klajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķa fani pirmdien devās gājienā cauri Brikstonai, ar dziesmām godinot mūziķa piemiņu. “Viņš lauza robežas. Viņš bija iedvesma mums visiem,” norādīja kāds mūziķa cienītājs.

Mūziķa piemiņai veltīti sarīkojumi notika arī Holivudā, Ņujorkā, Sanktpēterburgā, Berlīnē un citviet.

Foto: Bovija fani daudzviet pasaulē godina mūziķa piemiņu

Video: Bovija fani pulcējas Brikstonā

Dienu pirms albuma izdošanas, 7. janvārī, klajā nāca video dziesmai Lazarus. Jau šobrīd vietnē Youtube tas skatīts vairāk nekā 11 milj. reižu.

Video: Bovija pēdējais videoklips

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl