Bovija fani pieskandina mūziķa dzimto pilsētu

Komentāri

Mūziķa Deivida Bovija fani pirmdien daudzviet pasaulē pulcējās, lai godinātu svētdien mūžībā aizgājušās rokzvaigznes piemiņu. Viena no centrālajām vietām bija mūziķa dzimtā Brikstona Londonā.

Deivis Bovijs pēc 18 mēnešu ilgas cīņas ar vēzi mūžībā aizgāja svētdien, 10. janvārī, – divas dienas pēc savas 69. dzimšanas dienas un jaunākā albuma Blackstar nākšanas klajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķa fani pirmdien devās gājienā cauri Brikstonai, ar dziesmām godinot mūziķa piemiņu. “Viņš lauza robežas. Viņš bija iedvesma mums visiem,” norādīja kāds mūziķa cienītājs.

Mūziķa piemiņai veltīti sarīkojumi notika arī Holivudā, Ņujorkā, Sanktpēterburgā, Berlīnē un citviet.

Foto: Bovija fani daudzviet pasaulē godina mūziķa piemiņu

Video: Bovija fani pulcējas Brikstonā

Dienu pirms albuma izdošanas, 7. janvārī, klajā nāca video dziesmai Lazarus. Jau šobrīd vietnē Youtube tas skatīts vairāk nekā 11 milj. reižu.

Video: Bovija pēdējais videoklips

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl