Bono vairs nevarēs spēlēt ģitāru?

Komentāri
Bono vairs nevarēs spēlēt ģitāru?
Foto: EPA/ LETA

Īru rokgrupas U2 līderis Bono diez vai kādreiz vēl varēs spēlēt ģitāru. Šāda pārliecība mūziķim radusies pēc pagājušā gada beigās piedzīvotās smagās traumas, braucot ar velosipēdu.

54 gadus vecais mūziķis pērn novembrī Ņujorkā nogāzās no velosipēda, cenšoties izvairīties no sadursmes ar citu braucēju. Rezultāts – sešās vietās lauzta roka, kā arī citas traumas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ publiskotā vēstulē saviem faniem Bono norāda, ka viņam tagad ir titāna elkonis un viņš diez vai jebkad varēs spēlēt ģitāru. Pēc U2 solista teiktā, pārējie grupas dalībnieki gan uzskata, ka tas nav pasaules gals, jo no tā nav atkarīga ne viņu, nedz arī Rietumu civilizācijas pastāvēšana. Toties, ja viņš spēlēšot ģitāru, viņš būs pirmais ģitārists pasaulē ar titāna elkoni.

Bono arī nolēmis mācīties no savām kļūdām, gūstot diezgan sāpīgu atziņu, ka viņš nav bruņumašīna.

Atveseļošanās no negadījuma ar velosipēdu neesot viegla un šobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta tam, lai viņš varētu kopā ar grupu doties koncertturnejā, kas maijā sāksies Vankūverā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl