Bono lidmašīnai lidojuma laikā nokritušas durvis

0 Komentāru
Bono lidmašīnai lidojuma laikā nokritušas durvis
Foto: EPA/ Scanpix

Trešdien lidojuma laikā īru rokgrupas U2 vokālista Bono privātajai lidmašīnai nokritušas durvis, un pats mūziķis var justies laimīgs, ka palicis dzīvs.

U2 līderis un četri viņa draugi 50 miljonus sterliņu mārciņu (63 miljonus eiro) vērtajā privātajā lidmašīnā Learjet 60 D-CGEO devās no Dublinas uz Berlīni, lai apmeklētu Bambi International Music balvu pasniegšanas ceremoniju, kad pusceļā noticis negadījums.

Bono uz Vāciju devies agrāk par pārējiem grupas dalībniekiem, jo viņam kopā ar Vācijas ekonomiskās sadarbības un attīstības ministru Gerdu Milleru bija paredzēts kāda diplomātiska pasākuma apmeklējums.

Taču, kad lidmašīna sasniegusi Vācijas krastus, 8000 pēdu augstumā atvērās un nokrita lidmašīnas aizmugurējās bagāžas durvis. Tā kā tās nebija salona durvis, tad netika zaudēts spiediens un nebija nepieciešams izmantot skābekļa maskas, taču nolaižoties tika konstatēts, ka visa bagāža ir izbirusi.

“Stundu pēc pacelšanās viņi izdzirdēja skaļu būkšķi, kas nāca no lidmašīnas aizmugurējās daļas. Viņi bija nedaudz izbijušies, bet turpināja lidojumu un veiksmīgi sasniedza Berlīnes lidostu. Bono ļoti paveicās, jo lidmašīna varēja arī avarēt,” laikrakstam Irish Daily Mail sacījusi mūziķim tuva persona.

“Tikai pēc nosēšanās viņi ar šausmām konstatējuši, ka bagāžas durvis nokritušas un kopā ar tām pazudusi arī visa bagāža. Tanī brīdī viņi atradās tādā augstumā, kur varēja notikt jebkas. Viņiem paveicies, ka ir dzīvi,” anonīmais avots piebildis.

Vācijas atbildīgās varasiestādes ir ierosinājušas izmeklēšanu, un vietējā policija pārmeklē teritoriju ap lidostu, mēģinot atrast pazudušo bagāžu. “Lidmašīna nolaidās bez problēmām, un, cik mums zināms, tad nepastāvēja nekādi avārijas draudi,” izteicies Berlīnes lidostas pārstāvis Ralfs Kunkels.

0 Komentāru