Bono lidmašīnai lidojuma laikā nokritušas durvis

Komentāri
Bono lidmašīnai lidojuma laikā nokritušas durvis
Foto: EPA/ Scanpix

Trešdien lidojuma laikā īru rokgrupas U2 vokālista Bono privātajai lidmašīnai nokritušas durvis, un pats mūziķis var justies laimīgs, ka palicis dzīvs.

U2 līderis un četri viņa draugi 50 miljonus sterliņu mārciņu (63 miljonus eiro) vērtajā privātajā lidmašīnā Learjet 60 D-CGEO devās no Dublinas uz Berlīni, lai apmeklētu Bambi International Music balvu pasniegšanas ceremoniju, kad pusceļā noticis negadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bono uz Vāciju devies agrāk par pārējiem grupas dalībniekiem, jo viņam kopā ar Vācijas ekonomiskās sadarbības un attīstības ministru Gerdu Milleru bija paredzēts kāda diplomātiska pasākuma apmeklējums.

Taču, kad lidmašīna sasniegusi Vācijas krastus, 8000 pēdu augstumā atvērās un nokrita lidmašīnas aizmugurējās bagāžas durvis. Tā kā tās nebija salona durvis, tad netika zaudēts spiediens un nebija nepieciešams izmantot skābekļa maskas, taču nolaižoties tika konstatēts, ka visa bagāža ir izbirusi.

“Stundu pēc pacelšanās viņi izdzirdēja skaļu būkšķi, kas nāca no lidmašīnas aizmugurējās daļas. Viņi bija nedaudz izbijušies, bet turpināja lidojumu un veiksmīgi sasniedza Berlīnes lidostu. Bono ļoti paveicās, jo lidmašīna varēja arī avarēt,” laikrakstam Irish Daily Mail sacījusi mūziķim tuva persona.

“Tikai pēc nosēšanās viņi ar šausmām konstatējuši, ka bagāžas durvis nokritušas un kopā ar tām pazudusi arī visa bagāža. Tanī brīdī viņi atradās tādā augstumā, kur varēja notikt jebkas. Viņiem paveicies, ka ir dzīvi,” anonīmais avots piebildis.

Vācijas atbildīgās varasiestādes ir ierosinājušas izmeklēšanu, un vietējā policija pārmeklē teritoriju ap lidostu, mēģinot atrast pazudušo bagāžu. “Lidmašīna nolaidās bez problēmām, un, cik mums zināms, tad nepastāvēja nekādi avārijas draudi,” izteicies Berlīnes lidostas pārstāvis Ralfs Kunkels.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl