Bono izdos savu saulesbriļļu līniju

Komentāri
Bono izdos savu saulesbriļļu līniju
Foto: Reuters/ Scanpix

Iemesls gavilēm ir visiem īru rokgrupas U2 faniem – tās līderis Bono nolēmis izdot pats savu saulesbriļļu līniju.

Mūziķis, kurš pats gadiem nav iedomājams bez saulesbrillēm, pievienojies labdarības kampaņai, lai palīdzētu piesaistīt līdzekļus cilvēkiem ar redzes problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis, kurš pērn atklāja, ka cieš no glaukomas – hroniskas, progresējošas acu slimība, kas, savlaikus neārstēta, rada neatgriezenisku aklumu – , meties uz vienu roku ar briļļu kompāniju Revo, kas no katra pārdotā briļļu pāra 10 ASV dolārus novirzīs labdarībai. Plānots, ka ar kampaņas palīdzību varētu savākt 10 milj. dolāru.

Dziedātājam glaukoma tika diagnosticēta pirms 20 gadiem, taču ar ārstēšanas palīdzību viņš aizvien spējis saglabāt acu gaišumu.

Komentējot plānoto labdarības kampaņu The Buy Vision, Give Sight, Bono akcentēja, ka tā viņam ir ļoti personiska. ”Pateicoties labai medicīniskajai aprūpei, ar manām acīs viss ir kārtībā, bet desmitiem miljonu cilvēku visa pasaulē nav pieejamas brilles vai vienkārša acu pārbaude,” viņš teica.

Sagaidāms, ka ar pirmajiem paša radītajiem saulesbriļļu modeļiem Bono kompāniju iepazīstinās jau rudenī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl