Boldvins saderināšanās gredzenu paslēpj sulas glāzē

Komentāri
Boldvins saderināšanās gredzenu paslēpj sulas glāzē
Foto: SIPA/ LETA

54 gadus vecais amerikāņu aktieris Daniels Boldvins, Aleksa Boldvina jaunākais brālis, nolēmis ceturto reizi apņemt sievu, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

Aktieris Robinu Sjū Hercu Hempeli (48) bildinājis pagājušajā sestdienā filmu festivāla laikā Floridā un jūtas ļoti laimīgs. “Šī ir mana laimīgākā diena uzreiz pēc tam, kad pasaulē nāca mani bērni,” atklāj aktieris.

Pats bildinājums noticis ļoti romantiski – aktieris piecu karātu dimanta gredzenu bija ielicis dzērveņu sulas glāzē, ko pasniedza nākamajai sievai.

2011. gadā tika šķirta Boldvina iepriekšējā laulība ar britu modeli Džoannu Smitu, ar kuru kopā nodzīvoti četri gadi. No iepriekšējām laulībām Boldvinam ir pieci bērni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl