Bjorka martā izdos devīto albumu

0 Komentāru
Bjorka martā izdos devīto albumu
Foto: AFP/ Scanpix

Islandiešu mūziķe Bjorka martā izdos jaunu albumu Vulnicura, kas sekos 2011. gadā izdotajam Biophilia, raksta mūzikas portāla NME. Šis būs dziedātājas devītais albums.

Par jaunā albuma klajā nākšanu mūziķe paziņoja savā Facebook profilā. ”Dāmas un kungi, esmu lepna paziņot, ka mans jaunais albums iznāks martā. Ceru, jūs to izbaudīsiet,” viņa rakstīja.

Kā vēsta avoti, topošajā albumā Bjorka sadarbojusies ar Arca jeb Alehandro Gersi (Alejandro Ghersi), kurš iepriekš sadarbojies ar Kenji Vestu, un britu producentu Haksanu Kloāku (Haxan Cloak), kurš savukārt 2011. gadā izdeva debija albumu un divus gadus vēlāk – albumu Excavation, bet pērn strādāja kopā ar amerikāņu grupu The Body.

Martā 49 gadus vecā mūziķe izdos arī retrospektīvu grāmatu Björk: Archives. Grāmata caur dzeju, akadēmisku viņas daiļrades analīzi, filozofiskiem tekstiem un fotogrāfijām vēstīs par dziedātājas karjeru, kas sākās 1970. otrajā pusē.

Bjorka šovasar piedalīsies mūzikas festivālā Governors Ball Ņujorkā līdzās tādiem māksliniekiem kā reperim Drake un grupai The Black Keys.

0 Komentāru