Binnija pirmo reizi mūžā izmēģina bobsleju

Komentāri

Ļaujoties kolēģa, raidījuma LNT Brokastis vadītāja Oskara Lepera izaicinājumam, Binnija Ārberga pirmo reizi sēdās bobā un devās galvu reibinošā nobraucienā pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi.

”Tas bija kaut kas!” uzreiz pēc brauciena iespaidos dalās Binnija. ”Ja kāds grib adrenalīnu, sāk kasīties ar savu dzīvesdraugu, bērnus grib nepamatoti sarāt, vajag izbraukt ar šito,” teic daiļā raidījuma LNT Brokastis vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai Binnija piedzīvojumu ar prieku atkārtos, uzzini videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl