Binnija jaunībā ar puisi nespēja draudzēties ilgāk par trim nedēļām

1 komentārs
Binnija jaunībā ar puisi nespēja draudzēties ilgāk par trim nedēļām
F64

Lai arī jaunībā Binnijai Ārbergai bijuši grandiozi uzstādījumi, ar puišiem viņa nespēja būt kopā ilgāk par trim nedēļām. 

Skaistuma salona BB Binnija vadītāja un LNT brokastu vadītāja Binnija Ārberga pēc šķiršanās ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru jau vairākus gadus ir laimīgās attiecībās ar par sevi 14 gadus jaunāko draugu Matīsu Upleju, ar kuru iepazinusies pašas vadītajā TV šovā ar zīmīgo nosaukumu Precamies?!.

”To, vai satikusi savu liktenīgo vīrieti, nekad nevar zināt. Tāpat kā, skatoties uz ūdeni, nezinām, vai tas ir silts vai auksts, pirms neesam tajā iekāpušas. Jaunībā man bija grandiozi uzstādījumi, taču tie neattiecās uz puišiem. Jo ar viņiem nespēju būt ilgāk par trim nedēļām – tiklīdz maisā parādījās īlens, momentā teicu – uzredzēšanos! Tad parādījās nopietnas attiecības, taču es vienmēr tajās izaugu, man kļuva neinteresanti un garlaicīgi. Tā, starp citu, ir man dzīves lielākā traģēdija,” žurnālam Una atklāj Binnija.

Pašai šķiet, ka lielākais klupšanas akmens ilglaicīgu attiecību uzturēšanā bijis tas, ka nebija izsapņojusi un iztēlojusies savu īsto un vienīgo. ”Tā kā es nebiju iztēlojusies savu vīrieti, dzīve man piedāvāja pagaršot mazliet no visa, lai saprastu, kurš ”gabaliņš” garšo vislabāk. Astoņpadsmit gadu vecumā es to noteikti nebūtu teikusi, bet ar pilnīgu pārliecību saku tagad – ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību tam, vai mīļotais vīrietis interesējas par tevi – vai esi paēdusi, vai tev ir silti, vai komfortabli jūties… Tās ir rūpes pavisam vienkāršās ikdienišķās lietās, nevis periodiski pasniegti milzīgi ziedu pušķi,” akcentē Binnija.

”Šobrīd esmu mierā un man patīk tas, ko redzu spogulī. Starp citu, mani vienmēr ir suģestējuši vecāki cilvēki – kundzes, arī kungi un viņu krunkainās sejas septiņdesmit un astoņdesmit gadu vecumā,” atklāj TV raidījuma un skaistuma salona vadītāja.

1 komentārs