Binnija Ārberga savu mīļoto iepazinusi šova laikā

2 komentāri

Iespējams, kāds viņu zina kā biznesa lēdiju, kurai pieder skaistumkopšanas salons. Vēl kāds atminas, ka viņa bijusi sieva skandalozajam režisoram Dž. Dž. Džilindžeram. Bet liela daļa no mums Binniju Ārbergu iepazina kā šova Precamies!?! vadītāju. Arī viņai šovs izrādījies liktenīgs, jo iepazinusies ar mīļoto vīrieti Matīsu.

Saņemot piedāvājumu, kādu diez vai otrreiz mūžā saņemtu – vadīt TV šovu, nedomājot ne mirkli, Binnija to pieņēmusi.

”Es metos ar galvu no kraujas pilnīgi aukstā, ledainā ūdenī, jo es to nemācēju. Man tas bija izaicinājumu izaicinājums. Man nepatīk nekas remdens. Man nepatīk kaut kas, kas ir līdz pusei izdarīts. Tāpēc es metos ar visu sevi iekšā. Visu laidu caur sirdi.

Strādājot atvērtu sirdi, Binnija koncentrējusies darbam un ne mirkli nav iedomājusies, ka vien no raidījumiem būs liktenīgs viņai pašai.

”Tajā raidījumā, kad bija Matīss Uplejs, ugunsdzēsējs, glābējs no Kuldīgas, bija ārkārtīgi jauka diena. Bija lielā diena – Lotei bija dzimšanas diena,” atceras Binnija.

Šo dienu šovā kā īpašu atceras arī jubilāre, Binnijas draudzene, otra no šova vadītājām Lote Gediņa. ”Bija pilna studija ar testosteronu, jo bija Matīss un viņa divi draugi. Man likās dīvaini, kādēļ tāds puisis kā viņš meklē iepazīšanos caur televīzijas raidījumu. Tad es sapratu, ka viņam vajag kaut ko vairāk kā tikai iepazīties,” stāsta Lote.

Lai arī nekas par to neliecināja, raidījums liktenīgs izrādījās arī ugunsdzēsējam Matīsam no Kuldīgas.

”Es biju ļoti uztraucies. Ieejot tajā telpā, sajūtot, ka no visām pusēm ir kameras, es pēkšņi nevarēju ne parunāt, neko. Paldies Dievam, man bija līdzi draugi. Man bija jāklausās meiteņu stāsti, kas mani neinteresēja. Tad man uzdeva jautājumu: Ko tu par to saki? Es pēkšņi attapos, ka nemaz neklausījos, ko viņi stāsta,” atceras Matīss, kuram raidījuma laikā bija mērķis izvēlēties kādu meiteni. To tajā raidījumā nav izdarījis. Vēlāk, pēc raidījuma ieraksta, Matīss saticis Binniju.

”Mums bija kā Puškina romānos – mēs sarakstījāmies ar vēstulēm, ne parastajām bet elektroniskajām,” attiecību sākumu atceras Binnija.

TOP komentāri

 • lee
  0 0 0

  lee

  skaists stāsts :)) tiešām prieks par šiem abiem cilvēkiem, un Binnija izskatās tik laimīga :) burvīgs pāris!
 • Inga
  0 0 0

  Inga

  Un tavs ''mīļotais"dod pa kreisi un izmanto tevi! Tev mīļā ir tādi ragi, ka panest nevari! Bet droši vien, ka tā jau ir jābūt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl