Komentāri
Bils Kosbijs nolīgst sešus Losandželosas detektīvus; mēģinās noskaidrot apsūdzētāju personības
Foto: LETA

Bils Kosbijs ir pasaulslavens amerikāņu komiķis. Lielāko daļu sava mūža viņš cilvēkiem asociējies ar vīru, kurš citiem liek daudz smieties, taču nesen vairāk kā 20 sieviešu apsūdzējušas viņu seksuālā izmantošanā. Kā raksta mirror.co.uk, jokdaris ir nolīdzis sešus (!) detektīvus, lai atklātu šo sieviešu personības.

“Ja grasies visas pasaules priekšā mani nomelnot un teikt, ka esmu spējīgs ko tādu izdarīt ar Tevi, tad pasaulei ir jāzina, kas par cilvēku esi!” presei atzinis komiķis. Bils Kosbijs ir saņēmis apsūdzības par sērijveida izvarošanām, kuru laikā viņš seksuāli esot izmantojis vairāk kā 20 sieviešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš ir laipns, cēlsirdīgs un jautrs cilvēks, lielisks vīrs, tēvs un draugs. Ar tādu cilvēku es ietu izlūkos!” stāsta viņa sieva Kamilla, ar kuru laulībā aizvadīti vairāk kā 50 gadu. Arī viņa uzskata šīs apsūdzības ir absurds. “Tas cilvēks, kuru atspoguļo mediji pēdējos mēnešos, nav tas, ar kuru esmu pavadījis savu mūžu!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl