Billboard balvu pasniegšanā triumfē Adele un The Weeknd

Komentāri
Billboard balvu pasniegšanā triumfē Adele un The Weeknd
Kanādiešu dziedātājs The Weeknd Billboard mūzikas balvu ceremonijā saņēma astoņus apbalvojumus (Foto: AFP/ LETA)

Aizvadīta ikgadējā Billboard Music Awards balvu pasniegšanas ceremonija, godalgojot veiksmīgākos mūzikas industrijas pārstāvjus. Šogad tajā triumfējis kanādiešu izpildītājs The Weeknd, kā arī vairāki citi viņa tautieši un britu dziedātāja Adele.

Kanādiešu dziedātājs The Weeknd Billboard mūzikas balvu ceremonijā saņēma astoņus apbalvojumus. The Weeknd, īstajā vārdā Ābels Tesfejs, pirmo apbalvojumu veltīja pagājušajā mēnesī mūžībā aizgājušajam amerikāņu dziedātājam Prinsam.

Pasākuma galveno balvu – aizvadītā gada labākā izpildītāja titulu – saņēma britu dziedātāja Adele. Viņa nebija ieradusies uz ceremoniju, taču pateicās ar video ziņojuma palīdzību.

Kanādiešu popzvaigzne Džastins Bībers ieguva divas Billboard balvas, bet Riana tika pie viena apbalvojuma.

Vēl vienai kanādiešu dziedātājai Selīnai Dionai tika pasniegta Ikonas balva, ko viņa veltīja savam vīram Renē Anželilam, kurš janvārī zaudēja cīņā ar vēzi.

Balvu pasniegšanas ceremonija iesākās ar amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas uzstāšanos, savukārt popdīvas Madonnas priekšnesums bija veltīts Prinsam. Viņa sāka uzstāšanos ar dziesmu Nothing Compares 2 U, sēžot uz grezna violeta krēsla. Prinsa hita Purple Rain izpildīšanas laikā Madonnai uz skatuves pievienojās Stīvijs Vonders.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl