Biedriņa tēvs par mazmeitas piedzimšanu: Jāmāk šitā notrāpīt

0 Komentāru
Biedriņa tēvs par mazmeitas piedzimšanu: Jāmāk šitā notrāpīt
Foto: LETA

5. janvārī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca basketbolista Andra Biedriņa (28) un viņa sievas TV šova Latvijas princese 2008 otrās vietas ieguvējas Madaras Biedriņas (29) otrais bērns – meita Elizabete. Savs sakāmais par abu bērnu dzimšanas datumiem ir basketbolista tēvam Aivaram Biedriņam.

”Mazmeitiņa ir ļoti smuka meitenīte. Man ir laimējies ar mazbērniem. Vecāki smuki, arī viņu bērni smuki,” žurnālam Privātā Dzīve pauž laimīgais vectēvs.

Andra un Madaras ģimenē jau aug dēls Emīls, kurš 5. aprīlī svinēs ceturto dzimšanas dienu. ”Jāmāk šitā notrāpīt! Bet jaunie jau māk,” abu mazbērnu piedzimšanu mēneša piektajā datumā raksturo Aivars. Viņš labprāt uzņemas mazdēla Emīla pieskatīšanu: ”Man ļoti patīk būt ar viņu kopā. Mēs staigājam, spēlējam bumbu.” Arī Andra brāļa Ulda ģimenē aug divi bērni.

Andris un Madara romantiskas attiecības uzsāka 2009. gada vasarā. Nākamā gada pavasarī arī saderinājās, bet 2012. gada jūnijā apprecējās. Laulību ceremonija Torņkalna baznīcā pulcēja aptuveni simt viesu.

0 Komentāru