Komentāri
Bergmanis skolā gada laikā ”nopelnījis” 56 piezīmes, tostarp arī krievu valodā
Foto: LETA

Aizsardzības ministra amata kandidāts un spēkavīrs Raimonds Bergmanis (48), pieķerts meitas izlaidumā, atklāj, ka skolas gados nav bijis nekāds paraugpuika un, mācoties Rīgas 49. vidusskolas 6. klasē, mācību gada laikā dienasgrāmatā ”savācis” 56 piezīmes. Šovasar šo skolu absolvēja paša bērni.

”Man 6. klasē gada laikā dienasgrāmatā bija 56 (!) piezīmes. Visspilgtāko atceros klases audzinātājās un krievu valodas skolotājas ierakstu. Pēc sporta stundas mēs, puikas, saģērbāmies ātrāk un aizskrējām uz ēdnīcu, kur tai dienā pusdienās bija pagatavots kartupeļu biezenis ar cīsiņiem. Izdomājām, ja noēdīsim no meiteņu galda visus cīsiņus, tad viņas nemaz nezinās, ka pusdienās tie bijuši. Par šo izdarību dienasgrāmatā bija piezīme krievu valodā ”Za stolom sjel čužuju sasisku!” (No galda noēda svešu cīsiņu),” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atceras aizsardzības ministra amata kandidāts.

Raimonds Bergmanis kopā ar sievu Viktoriju var lepoties ar trim atvasēm – meitu Martu, kura šogad absolvēja 12. klasi, dēlu Teodoru, kur beidza 9. klasi un Arnoldu, kurš tajā pašā skolā beidzis 2. klasi. Sanācis, ka tieši viņš piezīmju ziņā seko tēva piemēram.

”Ja ar vecākajiem bērniem gāja labi, tad, šķiet, jaunākais cenšas sapelnīt piezīmes pa visiem trim kopā. Viņam to ir ļoti daudz. Pārsvarā par to, ka neklausa vai nav mājas darbu. Nu tā, kā jau puišiem. Bez tā jau neizaug,” saka Bergmanis.

Vecākā meita Marta savu dzīvi nolēmusi saistīts ar veterināriju. ”Mācīšos par vetārsti. Tas ir mans bērnības sapnis. Vecāki teica: ja tas ir dzīves aicinājums, tad lai noteikti to izmēģinu. Esmu liela dzīvnieku mīļotāja. Mūsu ģimenē ir mājdzīvnieki – suns un kaķis, bet pavisam drīz būs liels akvārijs ar diviem simtiem zivju,” sarunā ar Kas Jauns klāsta Marta.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl