Beidzot noskaidrojies, kur pazuda Jenny May kurpes

Komentāri
Beidzot noskaidrojies, kur pazuda Jenny May kurpes
Foto: publicitātes

Aizvadītajā nedēļā dziedātāja Jenny May Daugavas koncertzālē ieskandināja savu pirmo jubilejas koncertu Jenny May 10 gadi mūzikā.

Laikapstākļu lutināti, turpat, Vecrīgas sirdī, Daugavas krastā, romantiskā saulrietā dziedātāju steidza muzikālajā jubilejā sveikt arī daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki. Koncertu baudīja multimākslinieks Kašers jeb Kaspar Blūms-Blūmanis, dziedātājs Nikolajs Puzikovs, vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, uzņēmēja Kristīne Lindenblate, skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke, dziedātāja Samanta Tīna, žurnāliste Una Ulme, kamaniņbraucēja Maija Tīruma un daudzi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertu vēroja arī dziedātājas vīrs uzņēmējs Gatis Babris. Koncerta laikā Jenny May meitiņa Sāra tik ļoti noilgojās pēc savas mammas, ka, apķeroties viņai ap vidukli, nebija gatava atkāpties no savas mammas ne soli.

Jenny May priecēja skatītājus ar žilbinošiem tērpiem, kas tika šūdināti īpaši koncerttūrei. Lai gan sākumā dziedātāja uz skatuves kāpa kurpēs, koncerta laikā tās žigli vien pazuda.

Sociālajos tīklos gan Jenny May joko, ka nopirkusi tik dārgas kleitas, ka kurpēm vairs neatlicis naudas. Interesi par kurpju nozušanu pauduši arī mediji, tikmēr pati dziedātāja uzturēja intrigu, pati izvirzot teoriju, ka žurnālisti viņai kurpes “novilkuši” ar fotošopa palīdzību.

Nu atklājies, ka kurpju nozušana bija saistīta ar krampjiem, kas dziedātājai tieši koncerta laikā bija iemetušies kājās.

Lai piešķirtu koncertiem meditatīvu noskaņu, dziedātāja tajos apvienojusies ar gongu un netradicionālo mūzikas instrumentu spēles pratējiem. Tāpat uzstāšanos paspilgtināja profesionāli dejotāji, ar kuriem Jenny May karstasinīgi “iegrieza” deju grīdu.

Neraugoties uz divu stundu garo koncertu, dziedātāja piecēla publiku kājās un ar atkārtot saucieniem netika laista prom no skatuves, uz ko Jenny May dāsni atbildēja ar papildu dziesmām.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl