BBC seriāla Šerloks muzikālā tēma indiešu gaumē

Komentāri

Viens no pasaulē pieprasītākajiem detektīvseriāliem Šerloks, šķiet, ir lielisks pilnīgi viss – gan aktieri, gan stāsts, gan arī muzikālā atklāšanas tēma. Internets, precīzāk, Youtube vietne ir pilna ar dažādām tās kaverversijām. Pēdējā no tām iznākusi pavisam nesen, kas šoreiz ir indiešu stilā.

Augstāk minētie slavējumi, protams, ir gaumes lieta, taču gan IMDb reitings, gan arī kritiķu atsauksmes par šo šedevru liekus komentārus gan neprasa. Tā nu pagājušajā gada izskaņā tapa vēlviena kaverversija tās atklāšanas muzikālajai tēmai, kas skaņ ļoti interesanti. Varbūt ne tik dramatiski, cik oriģinālā, bet mierīgākas un austrumnieciskas mūzikas cienītāji noteikti novērtēs arī šo versiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja nu kāds tomēr neatminas, kāds bija oriģināls, salīdzinājumam piedāvajam to apskatīt zemāk:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl