Komentāri
Bārmenis Andris Reizenbergs meklē jaunas mājas kaķēniem
Foto: Facebook.com

Pazīstamais, daudzu starptautisko godalgu ieguvušais bārmenis Andris Reizenbergs kļuvis par aizgādni četriem kaķēniem, uzņemoties tiem atrast jaunus un gādīgus saimniekus.

“Palīdzēsim šiem jaukajiem kaķēniem tikt pie jaukām mājām,” savus draugus sociālajā tīklā Facebook.com aicina Andris. “Šie mīlīgie, labi audzinātie, trīs nedēļas vecie kaķēni gaida rūpīgu un gādīgu saimnieku.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz adopcijas brīdim mazuļi sastopami Mārupē. Topošos saimniekus bārmenis aicina zvanīt 26331159.

Šī nav pirmā reize, kad savu Facebook.com popularitāti Andris izmanto cēlu mērķu vārdā. Reiz kāda daudzbērnu ģimene tika pie jauna platekrāna televizora, kam vairs nebija vietas bārmeņa miteklī.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl