Banderasa jaunā draudzene – bijušās sievas kopija

Komentāri
Banderasa jaunā draudzene – bijušās sievas kopija
Antonio Banderass ar jauno sirdsdāmu Nikolu Kempelu. Foto: EPA/ LETA

Spāņu aktieris Antonio Banderass (54) pēdējā laikā manīts nīderlandietes Nikolas Kempelas (34) sabiedrībā. Aktiera jaunā mīlestība tik ļoti atgādina šķirto sievu Melāniju Grifitu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Banderasa jaunā sirdsdāma, kaut arī izskatās ko modele, patiesībā draudzējas ar finansēm un pēc profesijas ir investīciju konsultante. To vai skaistule kļūs par aktiera jauno sievu, rādīs laiks. ”Mēs esam iepazīšanās procesā. Nikola vēl nav pieradusi pie fanu un žurnālistu izmanības. Viņai nav nekā kopīga ar manu darbu,” kādam spāņu medijam atzinis Banderass.

Par abu romantiskajām attiecībām sāka runāt pagājušā gada septembrī – neilgu laiku pēc tam, kad aktieris šķīrās no aktrises Melānijas Grifitas, ar kuru laulībā bija nodzīvoti 18 gadi. Kāds aktiera draugs apgalvo, ka laulība neizjuka Nikolas dēļ, jo Banderass ar nākamo mīļoto sievieti iepazinās pēc tam, kad pāris jau bija izlēmis šķirties. ”Nikola ir brīnišķīga un Antonio ir laimīgs, ka Nikola ir ienākusi viņa dzīvē,” izteicies aktiera draugs. Citi gan runā, ka Nikola ir tā pati dāma, ar kuru Antonio dejojis Kannu festivāla ballītē maijā, vēl esot precēta vīra godā.

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl