Banderasa jaunā draudzene – bijušās sievas kopija

0 Komentāru
Banderasa jaunā draudzene – bijušās sievas kopija
Antonio Banderass ar jauno sirdsdāmu Nikolu Kempelu. Foto: EPA/ LETA

Spāņu aktieris Antonio Banderass (54) pēdējā laikā manīts nīderlandietes Nikolas Kempelas (34) sabiedrībā. Aktiera jaunā mīlestība tik ļoti atgādina šķirto sievu Melāniju Grifitu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Banderasa jaunā sirdsdāma, kaut arī izskatās ko modele, patiesībā draudzējas ar finansēm un pēc profesijas ir investīciju konsultante. To vai skaistule kļūs par aktiera jauno sievu, rādīs laiks. ”Mēs esam iepazīšanās procesā. Nikola vēl nav pieradusi pie fanu un žurnālistu izmanības. Viņai nav nekā kopīga ar manu darbu,” kādam spāņu medijam atzinis Banderass.

Par abu romantiskajām attiecībām sāka runāt pagājušā gada septembrī – neilgu laiku pēc tam, kad aktieris šķīrās no aktrises Melānijas Grifitas, ar kuru laulībā bija nodzīvoti 18 gadi. Kāds aktiera draugs apgalvo, ka laulība neizjuka Nikolas dēļ, jo Banderass ar nākamo mīļoto sievieti iepazinās pēc tam, kad pāris jau bija izlēmis šķirties. ”Nikola ir brīnišķīga un Antonio ir laimīgs, ka Nikola ir ienākusi viņa dzīvē,” izteicies aktiera draugs. Citi gan runā, ka Nikola ir tā pati dāma, ar kuru Antonio dejojis Kannu festivāla ballītē maijā, vēl esot precēta vīra godā.

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

0 Komentāru