Baltijas pērles rīkotāji šogad festivālu turpinās citādā formātā

0 Komentāru
Baltijas pērles rīkotāji šogad festivālu turpinās citādā formātā
(Foto: LETA)

Kaut arī starptautiskā kinoaktieru festivāla Baltijas pērle rīkotāji rudenī izplatīja paziņojumu, ka 2014.gads būs pēdējais festivāla norises gads, šogad festivāls turpināsies citādā formātā, pavēstīja Baltijas pērles projektu vadītāja Asnāte Vasiļjeva.

”Formāts noteikti mainīsies, un tas nebūs tāds, kā ierasts,” pastāstīja Vasiļjeva, nevēloties detalizētāk apspriest Baltijas pērles rīkotāju turpmākos plānus. Viņa gan norādīja, ka par nākotnes iecerēm drīzumā tiks oficiāli paziņots. ”Tas notiks tad, kad no visām pusēm viss būs skaidrs,” pauda Vasiļjeva.

”Pēc pagājušajā gadā paziņotā lēmuma pilnībā pārtraukt festivālu mums nācās uzklausīt britu režisora Pītera Grīneveja un citu cilvēku aicinājumus to turpināt. Tālab tika pārskatīta šī iespēja un runāts par veidiem tāda kultūras pasākuma veidošanai, kas te, Latvijā, nepieciešams,” sacīja Baltijas pērles projektu vadītāja.

Kā vēstīts, Valsts kultūrkapitāla fonds festivāla rīkošanai 2015.gadā piešķīris 25 000 eiro. Vasiļjeva norādīja, ka būs jāpiesaista papildu līdzekļi, jo par 25 000 sarīkot festivālu nav iespējams.

0 Komentāru