Bacis par “batlu” pret Teiloru: Tā bija draudzības cīņa

3 komentāri
Bacis par “batlu” pret Teiloru: Tā bija draudzības cīņa
Foto: Laura Eglīte

Vasaras lielāko repa un hiphopa rīmju cīņu “Summer Rap Battle” atklāšanā 2. jūnijā Vecrīgas bārā “Paldies Latiņam” par spraigāko dueli parūpējās saldenieks Bacis un siguldietis Teilors, kurš šajā ”batlā” izrādījās vismaz galvas tiesu pārāk. Taču zināmais Saldus reperis Bacis uz notikumu atskatās bez rūgtuma.

“Mums tā bija kā draudzīga cīņa vienam pret otru. Jau iepriekš bija zināms, ka Teilors uzvarēs, jo viņš ir daudz spēcīgāks par mani, bet es braucu vienkārši atpūsties un labi izbaudīt laiku,” pēc “Summer Rap Battle” pirmās kārtas portālam Skaties.lv stāsta Bacis, īstajā vārdā Artis Buls.

Ar savu sniegumu rīmju cīņās Saldus reperis nav apmierināts. “Bija daudz darba un īsti nesanāca laiks sagatavoties uz visiem 100,” viņš teic.

Starp astoņiem rīmju cīņas dalībniekiem Bacis īpaši slavē savu pretinieku: “Es ticu, ka Teilors tiks finālā, jo zinu, uz ko viņš ir spējīgs, un viņam ir potenciāls.”

Foto: “Summer Rap Battle” pirmā kārta

Tikmēr pašu Baci piedalīšanās “Summer Rap Battle” rosinājusi jaunai daiļradei.

“Esmu saņēmies turpināt darbu pie gaidāmā albuma un jau esmu sazinājies ar bītmeikeriem. Ja viss izdosies, tad jau šogad albums būs pieejams ”iTunes”, ”Spotify”, ”Deezer” un ”Google Play”,” patīkamos jaunumus saviem faniem atklāj Bacis.

Jau vēstījām, ka pēc ”Summer Rap Battle” pirmās kārtas pusfinālam kvalificējušies četri jaunie reperi un hiphoperi: Teilors, Krisīts, #Y#B un Kīts Kali. Vairāk par pirmās kārtas norisi lasi šeit.

Atgādinām, ka līdz 6. jūnija plkst. 12:00 turpinās pieteikšanās rīmju cīņu otrajam raundam, kas notiks piektdien, 9. jūnijā.

“Summer Rap Battle” pusfināls notiks 16. jūnijā, bet  lielais fināls – 30. jūnijā.
3 komentāri