Austeru kalni un šampanieša jūra. Baltezerā pulcējas sabiedrības elite

4 komentāri
Austeru kalni un šampanieša jūra. Baltezerā pulcējas sabiedrības elite
Foto: publicitātes

Pasākuma viesu vidū bija arī Latvijas smalko aprindu pārstāvji, tostarp Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Pagājušajā nedēļā Mazā Baltezera krastā, priežu meža ielokā, norisinājās jauna smalkā restorāna atklāšana dzīvojamajā rezidencē The Pearl (Pērle). Izraujoties no pilsētas dunas un cilvēku burzmas, šeit, tiešā ūdens tuvumā ar skatu uz ezeru, restorāns Pērle solās kļūt par iemīļotu vietu Eiropas virtuves cienītājiem, kas varēs baudīt izsmalcinātus ēdienus, gleznainus skatus un rāmu atmosfēru.

Eleganti viesi, smalks cienasts, austeres Creuses, sagādātas no pašas Francijas, un šampanietis, ko pavadīja skaistas muzikālās kompozīcijas un saulriets virs ezera – šādā atmosfērā norisinājās vakars, kas tika veltīts restorāna Pērle atklāšanai. Neaizmirstamu vakara noskaņu un muzikālo baudījumu sagādāja pasākuma īpašais viesis Rodrigo Fomins, vakaram noslēdzoties ar krāšņu svētku salūtu virs ezera.

Jaunā restorāna koncepts balstīts uz veselīga, organiska un ekoloģiski tīra uztura principiem, ēdiena gatavošanā izmantojot Latvijas bioloģiskās lauku saimniecībās audzētus produktus. Ēdiena gatavošanas procesā tiks ievērotas Eiropas virtuves klasiskās vērības, ēdiena gatavošanā tiks izmantoti svaigi, kvalitatīvi un Latvijā pieejamie produkti, liekot uzsvaru uz ēdienkartes sezonalitāti.

”Vasaras ēdienkartē tiks izmantotas dārza ogas, meža zemenes, upes un ezera zivis, rudenī – meža veltes, brieža, stirnas gaļa, meža sēnes, rudens dārza veltes,” stāsta restorāna šefpavārs Mārtiņš Soste. ”Mūsu restorānā vienmēr varēs painteresēties par dienas lomu, un pie katra ēdiena tiks piemeklēts piemērots un saskanīgs vīns, ko ieteiks profesionāls someljē.”

Restorānā tiks piedāvāta brokastu bufete (brunch), neliela brokastu ēdienkarte ar siltiem ēdieniem, bet burātāji un laivotāji varēs pasūtīt ēdienu laiskiem vasaras izbraucieniem pa ezeru. Bārā ir pieejami kokteiļi, kas radīti tieši Pērlei: vasarai – svaigi, dzirkstoši, spirdzinoši, ziemai – sildoši, samtaini, romantiski.

Apartamentu komplekss Pērle ir Premium klases privāta rezidence Mazā Baltezera krastā, kas ir izpelnījusies plašu uzmanību starptautisko arhitektu vidū un tikusi apbalvota ar vairākām balvām, tai skaitā 2015. gadā ir ieņēmusi pirmo vietu globāli atpazīstamajā konkursā Architizer A+ Awards. Restorāna interjers, līdzīgi ēkas arhitektūrai un atbilstoši ēkas arhitekta Jura Mitenberga vīzijai, ir veidoti minimālistiskajā stilā, tīrām formām un toņiem, lai ēkas eksterjers ir harmonijā ar restorāna interjeru un tajā pašā laikā saplūst ar skaisto ezera ainavu.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl