Atklāta Eimijas Vainhausas skulptūra

Komentāri
Atklāta Eimijas Vainhausas skulptūra
Foto: AP Photo/ Scanpix

Britu dziedātājai Eimijai Vainhausai veltīta skulptūra uzstādīta Kamdenas tirdziņā Londonā. Turklāt dziedātājas tēvs cer, ka tā novērsīs daudzo fanu uzmanību no pāragri mirušās dziedātājas mājas, kas atrodas turpat netālu.

Tēlnieka Skota Ītona darbā attēlota Vainhausa pilnā augumā. Tā atrodas netālu no mājas, kurā mūziķe 2011.gada jūlijā nomira no saindēšanās ar alkoholu. Viņa bija 27 gadus veca. Dziedātājas tēvs Mičs Vainhauss pauda cerību, ka jaunā skulptūra būs pozitīva piemiņas vieta, kurā fani varēs nolikt ziedus un atcerēties pāragri aizsaulē aizgājušo mūziķi. Viņš vēlas, lai skulptūra novērstu fanu uzmanību no Vainhausas mājas, kas “visiem nes sliktas atmiņas”. Dziedātājas tēvs atgādināja, ka “Eimija bija svarīga Kamdenas sastāvdaļa. Viņa joprojām tāda ir, tāpēc grūti iedomāties vēl labāku vietu viņas statujai”.

Kamdenā parasti ļauj izvietot skulptūras tikai tādām pazīstamām personībām, kas mirušas ne agrāk kā pirms 20 gadiem, taču šoreiz pieļauts izņēmums, piebilda tēvs.

Pagājušogad Kamdenas rajonā ar dažādiem pasākumiem mēneša garumā tika svinēta Vainhausas 30. dzimšanas diena.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl