Komentāri
Atcelts festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”
Publicitātes foto

Mākslinieku slimības dēļ atcelts 1.oktobrī plānotais Latvijas Radio kora festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”, informē festivāla organizatori.

Iegādātās biļetes derīgas trio “Art-I-Shock” koncerta “Mākoņu sana” apmeklējumam 2. oktobrī plkst.19 Rīgas Stradiņa universitātes aulā vai nododamas atpakaļ “Biļešu paradīzes” kasēs.

Jau ziņojām, ka festivāla “Arēna” koncerti notiks no 1. oktobra līdz 3. novembrim. Festivāla programmā iekļautas arī mūsdienu mūzikai veltītas lekcijas un diskusijas, kas no 10. septembra līdz 26. novembrim notiks Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas LMT Kamerzālē.

Šogad ”Arēna”, par festivāla apakšvirsrakstu izvēloties tēmu ”Šķērsojot robežas”, pētīs dažādu kultūras nozaru mijiedarbību mūsdienu mūzikas kontekstā, pretnostatot krāšņas un virtuozas baroka ārijas un tautas mūzikas elementus konceptuālām elektroniskām kompozīcijām, meklējot Austrumu un Rietumu mūzikas saskares punktus, kā arī paplašinot muzikālās izteiksmes līdzekļu arsenālu ar citu kultūras jomu novitātēm, tai skaitā kino un glezniecību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl