Atcelts festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”

Pievienot komentāru
Atcelts festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”
Publicitātes foto

Mākslinieku slimības dēļ atcelts 1.oktobrī plānotais Latvijas Radio kora festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”, informē festivāla organizatori.

Iegādātās biļetes derīgas trio “Art-I-Shock” koncerta “Mākoņu sana” apmeklējumam 2. oktobrī plkst.19 Rīgas Stradiņa universitātes aulā vai nododamas atpakaļ “Biļešu paradīzes” kasēs.

Jau ziņojām, ka festivāla “Arēna” koncerti notiks no 1. oktobra līdz 3. novembrim. Festivāla programmā iekļautas arī mūsdienu mūzikai veltītas lekcijas un diskusijas, kas no 10. septembra līdz 26. novembrim notiks Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas LMT Kamerzālē.

Šogad ”Arēna”, par festivāla apakšvirsrakstu izvēloties tēmu ”Šķērsojot robežas”, pētīs dažādu kultūras nozaru mijiedarbību mūsdienu mūzikas kontekstā, pretnostatot krāšņas un virtuozas baroka ārijas un tautas mūzikas elementus konceptuālām elektroniskām kompozīcijām, meklējot Austrumu un Rietumu mūzikas saskares punktus, kā arī paplašinot muzikālās izteiksmes līdzekļu arsenālu ar citu kultūras jomu novitātēm, tai skaitā kino un glezniecību.