8 komentāri
Atbilde Violetas gājienam: pateicībā par fanu atbalstu vietējā mūzikas zvaigzne ziedo zvēriņiem
Kadrs no video

Iedvesmojoties no Violetas Stepanovas naudas vākšanas akcijas, pašmāju hiphopa zvaigzne MC Kat pagājušonedēļ faniem meta savu ziedošanas izaicinājumu. Meitene publiski deva solījumu atvērt savu kabatu un ziedot dzīvnieku patversmei, ja fani viņu atbalstīs ne ar naudu, bet ”share”. Solījums turēts, nupat MC Kat pārskaitījusi naudu.

Uzzinot par Violetas naudas vākšanas akciju ”ātro kredītu” atmaksai, MC Kat sociālajos tīklos publicēja humora un ironijas pilnu aicinājumu ”samesties” arī viņas atbalstam.

MC KAT AICINĀJUMU LASI TE!

Pēc šīs ziņas publicēšanas mūziķei radās ideja izvērst savu akciju, lai novērtētu, cik liels ir fanu atbalsts viņai. MC Kat aicināja fanus spiest ”share” pogu rakstam, paziņojot, ka par katru nospiestu ”share” ziedos 10 centus Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupai.

“Ziedošu visu uzreiz, līdz ar to provizoriski nākamotrdien, plkst. 12.10 ielikšu ”screenshot” ar bankas izrakstu, lai visi varat pārliecināties, ka neleju tukšu ūdeni!

Iesaku arī pašiem noziedot patversmei vai kādam sirdij tuvam mērķim, jo galu galā palīdzēt var arī parastā otrdienā, ne tikai, kad notiek kāda akcija,” Violetas gājienam pretēju akciju izvērsa MC Kat.

Meitene savu solījumu turējusi. Saskaitot kopā ”like” un ”share”, kas dāvāti rakstam par viņu, repere izlēmusi summu noapaļot, ziedojot Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupai 50 eiro.

“Vēlreiz aicinu visus, kas vēlas un kam ir iespējas noziedot kādam labam mērķim. Un, ja kādam liekas, ka ziedot sievietei, par, ko fano, ir labs mērķis, ko es tur varu teikt?

Katrs izvēlamies, kas mums sirdij tuvs, galvenais būt vienmēr foršiem un iecietīgiem vienam pret otru!” aicina MC Kat.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl