Komentāri

Grupa “Astro’n’out”, ieskandinot rudenī gaidāmo koncerttūri ”Astro’ Electro Acoustic”, klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Zilonis” ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Koncertos klausītājus sagaida Astro’n’out dažādos laika posmos sarakstīto dziesmu izlase, aranžēta ar šķietami pretējos virzienos vedošiem elementiem: elektroniskie instrumenti savijas ar akustiskajiem. Elektroniskā koncepta virzienu kopā ar grupu ir veidojis DJ Rudd, kurš pievienosies arī tūres koncertos.

”Bērnu ienākšana pašu dzīvēs liek pārvērtēt lietas un maina arī skatījumu uz mūsu muzikālo virzienu,” komentē grupas līdere Māra. “Ir sajūta, ka ceļš jāturpina pamatīgāk, atbildīgāk, bet tajā pašā laikā jāķer mirklis ”spēlējoties”. Gatavojoties tūrei, mēs esam atļāvušies eksperimentēt ar savu skanējumu, kā arī labi zināmo dziesmu formu.”

Tūri ieskandinot, grupa Astro’n’out laiž klajā jaunu singu ”Zilonis”, kas iezīmē koncertos sagaidāmo grupas skanējumu.

“Dziesma “Zilonis”, par spīti savam bērnišķīgajam nosaukumam ir kā reiz par to “lielo un netveramo” lietu kārtību, par ko šādā jaunā dzīves posmā nonākot, arvien vairāk gribas domāt,” komentē Māra.

Mūzika – Māra Upmane-Holšteine, vārdi – Imants Ziedonis, mūzikas producents – Rūdolfs Budze (DJ Rudd). Ierakstīts Hodila Studija, Mute Studija.

Koncerttūres ”Astro’ Electro Acoustic” ietvaros grupa “Astro’n’out” piestās:

  • 27. septembrī Siguldā ”Baltajā flīģelī”
  • 4.oktobrī Ventspilī ”Jūras vārtos”
  • 5. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā ”Rožu zālē”
  • 11. oktobrī Jēkabpilī ”Krustpils kultūras namā”
  • 1.novembrī Gulbenes kultūras namā
  • 2. novembrī Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
  • 7. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ”Ziedoņa zālē”
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl