Astrologs Geste un pirmais “Misters Latvija” paziņo, ka ir pāris

8 komentāri
Astrologs Geste un pirmais “Misters Latvija” paziņo, ka ir pāris
Foto: facebook/andis.geste-facebook/will.freemen

Pazīstamais psihoterapeits un astrologs Andis Geste un pirmā vīriešu skaistumkonkursa Misters Latvija uzvarētājs Vilnis Solovjovs ar ierakstu sociālajos tīklos apliecinājuši, ka abu starpā valda romantiskas attiecības.

Abi vīrieši šādā attiecību statusā ir kopš šā gada 14. jūlija, liecina Gestes ieraksts sociālās saziņas vietnē Facebook.

Savu homoseksuālo orientāciju nav slēpis ne Geste, ne Solovjovs, kurš pat bijis precējies ar vīrieti, kamēr dzīvoja Austrālijā.

“Jā, es esmu precējies, man ir vīrs. Stīvens strādā British American Tobacco, un mums ar viņu ir arī kopīgs bizness – kafejnīca Sidnejā. Un, lai arī Austrālijā mūsu laulība nav legāla, visas mantiskās lietas ir juridiski sakārtotas,” pirms vairāk nekā diviem gadiem izdevumam Vakara Ziņas norādīja Solovjovs.

Vilnis Solovjovs dzimis 1970. gadā Liepājā katoļu ģimenē kā jaunākais no sešiem bērniem. Bērnību un skolas gadus viņš pavadījis Liepājā, kur sāka profesionāli nodarboties ar sportu – vieglatlētiku. Vēlāk sporta gaitas Solovjovu aizvedušas uz Rīgu, kur viņš studējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Sportā tika gūti panākumi gan Latvijā, gan ārvalstīs, Solovjovs bijis Latvijas un Baltijas čempions 60 metru distancē barjerskrējienā.

Vēlāk viņš sācis modeļa karjeru. 1995. gadā Solovjovs tika kronēts par pirmo “Misteru Latvija”. Šajā pat gadā izveidojās attiecības, un laika posmā no 1995. gada līdz 2002. gadam viņa ģimenē piedzima trīs meitas. Attiecībām gan nebija lemts turpināties, bet kontakti ar ģimeni saglabājās cieši un labi. Sākās pārbaudījumiem pilns laika posms dzīvē. Solovjovs pievērsās dejai, un tā tapa par viņa profesiju. 2009.gadā dejošanas karjera Vilni aizveda uz ASV, kur Floridas štatā nācās sīvā konkurencē pierādīt sevi kā dejotāju. Viņš dejoja Andrews Living Art Studio. Vēlāk Ņujorkā dejoja slavenajā mūziklā Chicago. Amerikā viņš iepazinās ar Stīvenu. Drīz vien sekoja pārcelšanās uz dzīvi Sidnejā, Austrālijā. Tur turpinājās radošie meklējumi, un Solovjovs izmēģināja spēkus kino. No 2010. gada līdz 2013. gadam viņš sadarbojās ar Australia Fox Studio un filmējās tādās filmās kā The Great Gatsby un X Man 2.

2013. gada maijā Solovjovs atgriezās Latvijā un pievērsās mākslai. Viņš veido fotodarbus sietspiedes tehnikā, grafikas un zīmējumus. No 19. decembra līdz 14. februārim Rīgā, biljarda klubā Bams būs aplūkojama Viļņa Solovjova grafikas darbu izstāde Šūpuļdziesma, kas ir autora pirmā personālizstāde.

Andis Geste jau kopš 2000. gadu sākuma nav slēpis, ka ir gejs. Viņš semināros uzstājies ar lasījumiem par tēmu “homoseksualitāte un mīlestība”.

Abi vīrieši sociālajos tīklos publicē fotogrāfijas no kopīgiem piedzīvojumiem.