1 komentārs

Svētdien, 4. jūnijā, Mančestras “Emirates Old Trafford Cricket Ground” stadionā notika īpašais labdarības un piemiņas koncerts 22. maija terorakta upuriem. Trīs stundu ilgajā koncertā uz skatuves kāpa pasaules mūzikas lielākās zvaigznes, tostarp Ariana Grande, kuras šova laikā maijā notika šausmīgais uzbrukums.

Koncerta mērķis bija vākt naudu ārkārtas fondam, kuru izveidojusi Mančestras pilsētas dome un Britu Sarkanais Krusts teroraktā cietušo atbalstam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākums notika pastiprinātas drošības apstākļos, un to caurstrāvoja mīlestība. ”Atbildot uz šo vardarbību, mums būtu jāsanāk tuvāk kopā, jāpalīdz cits citam, vairāk jāmīl, jādzied skaļāk un jādzīvo laipnāk un dāsnāk nekā iepriekš,” uz koncertu aicināja Ariana Grande.

Lai paustu savu miera un mīlestības vēsti, uz skatuves līdz ar Arianu Grandi kāpa tādas zvaigznes kā Kriss Mārtins, Liams Galahers, Keitija Perija, Robijs Viljamss, Mailija Sairusa, Džastins Bībers un citi.

Foto: miers un mīlestība Mančestrā

Par īpašu koncerta mirkli kļuva mūziķu un pūļa kopīgi izpildītais ”Oasis” hits “Don’t Look Back in Anger”, kurš pēc terorakta kļuvis par neoficiālu Mančesteras miera un mīlestības himnu.

Video

Netrūka arī citu emocionālu brīžu, un arī pieredzējušo skatuves zvaigžņu acīs ik pa brīdim parādījās asaras.

TOP komentāri

  • Guntis Proboks
    +2 +2 0

    Guntis Proboks

    "Mīlestība pāri visam" līdz nākamajam šādam uzbrukumam un tad atkal viss no jauna. Mēs visi zinām, kas par ekstrēmistiem tie bija. Varbūt būtu jāveic darbības, lai nebūtu jātaisa "mīlestība pāri visam" koncerti un jālasa par pārgrieztām rīklēm un sadurtiem līdz nāvei cilvēkiem? ĪRA problēmu atrisināja, jo zināja, kur ir problēma, nez kāpēc šo problēmu nevar atrisināt, jo visu laiku noliedz, ka ir problēma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl